AB Hibe Programı Çevirisi

Portakal Tercüme 20 yıllık deneyim ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş çevirmen ekibiyle AB hibe programı çevirisi hizmeti vermektedir.

Firmamız alanında uzman tercüman ekibiyle kaliteli, hızlı ve güvenilir tercüme hizmeti vermektedir. Portakal Tercüme kurumsal müşterilerine sunduğu benzersiz hizmetlerle sektörün öncü kurululşarından biri olmayı başarmıştır. Ulusal ve uluslararası ünlü markalarla iş ortaklığı bulunan firmamız referansları ve iş bitiriciliği ile en popüler çeviri ofislerinden biri olmuştur.

 

AB Hibe Programı Nedir?

Bu program, Avrupa Birliği ülkelerinin ve Avrupa Birliği Aday ülkelerinin yararlanabildiği bir fon olanağıdır. IPA şeklinde adlandırılan “Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı” ülkemizin Avrupa Birliği’ne katılım sürecinin hızlanması ve reformların yapılabilmesi için ayrılan ödenekten sağlanmaktadır.

Bir çok vakıf, eğitim kurumu, üniversiteler, sendikalar ve sivil toplum örgütleri bu ödenekten yararlanabilmektedir. Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne katılabilmesi için yapılacak reformlara uygun projeler bakanlıklar ve müsteşarlıklar tarafından belirlenir. Bu projeler ise IPA ile maddi olarak desteklenmektedir. AB Hibe Programı bu amaç doğrultusunda gerçekleştirilen hibe programlarının tümünün adıdır.

 

Neden Portakal Tercüme?

Portakal Tercüme bir çok resmi ve bürokratik tercüme hizmetine sahip, üst düzey bir çeviri ofisidir. Sahip olduğu noter anlaşmaları sayesinde hızlı bir şekilde tercüme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Bir çok tercüme hizmeti geçerli olabilmek için, yeminli tercüman ya da noter tasdikli çeviri hizmetlerine de ihtiyaç duymaktadır. Portakal Tercüme sözlü ve yazılı çeviri hizmetler konularında bir çok ünlü şirketle ortak çalışma yürütmektedir. Çalıştığımız bazı firmalar şunlardır;

Portakal Tercüme yukarıda gösterilen firmalar haricinde daha bir çok ulusal ve uluslarası marka ile iş ortaklığı gerçekleştirmektedir. 20 yıllık tecrübemiz, alanında uzman tercüman ekibimiz, %100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile sözlü çeviri ve yazılı tercüme konularında her daim hizmetinizdeyiz.

Sosyal Medyada Paylaş