Portakal Antalya Çeviri Firması

Portakal Antalya Çeviri Firması 20 yıllık deneyim ve 50’den farklı resmi dilde yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri vermektedir.

Portakal Tercüme sahip olduğu teknolojik alt yapısı sayesinde tüm Türkiye’de sözlü ve yazılı çeviri hizmetleri verebilmektedir. Alanında uzman çevirmen kadrosu ile Portakal Tercüme, Antalya’da çeviri firması arayışının karşılanması için çalışmaktadır. Birçok dünyaca ünlü kurumsal firma ile iş ortaklığı yapmış ve halen hizmet vermeye devam eden Portakal Tercüme Ajansı özellikle turizm sektöründe sözlü çeviri ve yazılı çeviri konularında uzman kadrosu ile fark yaratmaktadır.

 

Portakal Tercüme Kurumsal Hizmetler

Firmamız ulusal ve uluslararası bir çok firma ile iş ortaklığı yapmaktadır. Sahip olduğumuz 20 yıllık deneyim ve kurumsal müşterilere uygulamakta olduğumuz benzersiz avantajlar, Portakal Tercüme Bürosu’nu öne çıkarmaktadır. Çalıştığımız bazı firmalar;

 

Portakal Tercüme Ofisi’ne dilerseniz Whatsapp uygulaması üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Bunun yanında 444 82 86 No’lu telefondan da bizlere ulaşabilirsiniz. Sayfamızdaki fiyat teklifi al sayfasından ise hiçbir şubemize gitmenize gerek kalmadan tercümesine ihtiyaç duyduğunuz belgelerin çeviri ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Portakal Tercüme Kurumsal Avantajlar

Portakal Tercüme Ofisi Antalya çeviri firmaları arasında, %100 müşteri memnuniyeti ilkesi, hız, güvenilirlik ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan bir firmadır. Firmamız kurumsal müşterileri için avantajlı bir çok özellikle tümleşik olarak hizmet vermektedir.

Portakal Tercüme Ajansı kurumsal müşterilerine uygun fiyatlı tercüme hizmeti vermektedir. Bunun yanında acil çeviri ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla verdiğimiz hizmetle kısa sürede ihtiyacınız olan tercüme edilmiş belgeler elinize ulaşabilmektedir. Portakal Tercüme Ajansı simültane ve ardıl çeviri hizmetlerinin yanı sıra tercüman refakat hizmeti ile de yabancı konukların Türkiye’de kaldıkları süre boyunca rahat bir şekilde iletişim kurmaları sağlanabilmektedir. Tüm bu hizmetleri kurumsal müşterilerimiz için uygun fiyatlı seçenekler ile sunmaktayız.

 

Simültane Tercüme

Eş zamanlı yani simültane çeviri yapan tercüman konferans veya sempozyumda bulunan konuşmacıları anlık olarak dinler. Yapılan anlık tercüme dinleme kabin içerisinde tercüman tarafından kulaklık, mikrofon gibi teknik ekipmanlar ile yapılmaktadır. Simültane tercümanların tercüme edeceği dili konuşurken diksiyonu düzgün ve ana dili gibi konuşması gerekmektedir. Antalya çeviri firması ihtiyacının büyük bölümü, turist yoğunluğunun oldukça fazla olmasının da etkisiyle, simültane tercüme arayışından kaynaklanmaktadır.

 

Tercüman Refakat Hizmeti

Portakal Tercüme Bürosu Uluslararası tüm ticari ya da turistik aktiviteleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tercümanlık, danışmanlık ve refakat hizmetlerinde sizlere çözümler sunuyor. Deneyimli ve uzman tercüman kadromuzla, yurt dışından gelen konuklarınıza refakat hizmeti ya da yurt dışı seyahatlerinizde sizlere tam zamanlı refakat hizmeti sağlıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (313 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?