Portakal Tercüme Broşür Çevirisi

20 Yıllık deneyim ve uzman çevirmen kadromuzla Portakal Tercüme olarak kalite ve hızlı bir şekilde broşür çevirisi hizmeti vermekteyiz.

Firmamız ulusal ve uluslararası dev firmalarla gerçekleştirdiği iş ortaklıkları sayesinde kurumsal tercüme konularında son derece deneyimli ve başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Kurumsal gereklilikleri iyi bilen, titiz, özenli, %100 müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde çalışmayı ilke edinmiş uzman tercüman kadromuz, broşür çevirisi gibi daha bir çok kurumsal kimlik tercümesi hizmeti vermektedir. Bunlar arasında katalog tercümesi, dergi çevirisi, kitapçık ve kullanım kılavuzu çevirileri bulunmaktadır.

 

Neden Portakal Tercüme?

Firmamız sahip olduğu deneyimin yanında çalışmakta olduğu firmalarla da kalitesini kanıtlamaktadır. Referans firmalarımız arasında ulusal ve uluslararası, dünyaca tanınmış markalar mevcuttur.

Çalışmakta olduğumuz kurumsal müşterilerimize Portakal Tercüme tarafından çeşitli ayrıcalıklar ve avantajlar da tanınmaktadır. Bunlar arasında hızlı teslimat, acil tercüme hizmeti, sigortalı tercüme, süresi arşivleme gibi özellikler bulunur.

Hızlı Teslimat: Portakal Tercüme kurumsal müşterilerine hızlı teslimat imkanı sunarak zamandan tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

Acil Tercüme: Firmamız müşterilerinin acil çeviri ihtiyaçlarını azami titizlikle ve özenle yerine getirmektedir.

Süresiz Arşiv: Portakal Tercüme’de yapılan tercümeler süresiz bir şekilde saklanarak ihtiyaç duyulması halinde tekrar müşterilerimize gönderilebilmektedir.

Gizlilik: Yeminli ve noter tasdikli çeviriler yapabilen firmamız ayrıca kurumsal müşterileri ile yaptığı gizlilik sözleşmelerine bağlı kalmaktadır.

Sigortalı Tercüme: Portakal Tercüme tarafından gerçekleştirilen çeviriler Ray Sigorta güvencesi altındadır. Tercümelerden doğacak muhtemel zararlar sigortalı tercüme imkanı ile karşılanabilmektedir.

 

Portakal Tercüme Kurumsal Tercüme Hizmetleri

Firma ya da ürün bilgilerinizle ilgili broşür çevirisi, tanıtım belgeleri çevirisi, katalog çevirisi, dergi çevirisi, ürün kitapçıkları çevirisi, kullanım kılavuzları çevirisi, Portakal Tercüme Bürosu tarafından tercüme uzman ekibimizle gerçekleştirilir.

Tercüme edilmesi gereken kitap, katalog ve broşürlerinizin bize ulaştıktan sonra sayfa yapısını koruyacak şekilde talep edilen dile tercüme işlemi gerçekleşir. Tercüme edilen belgeler istediğiniz formatta word, pdf veya jpg formatında tarafınıza gönderilir. Bu tür önemli belgelerin tercümeleri, alanında uzman ve deneyimli tercümanlarımız tarafından yapılır.

 

Katalog, Broşür, Kitap ve Dergi Tercümesi

Kitap-Katalog-Dergi Çevirisi olarak çevrilecek evraklarınız hangi dil olursa olsun çevirisi en kaliteli şekilde hazırlanıp değerli müşterilerimize sunulmaktadır. 20 yıllık tecrübemizle birlikte Kitap-Katalog, Dergi tercümelerinizi Portakal Tercüme farkıyla uygun fiyata yaptırırken kaliteli bir hizmet de almış olacaksınız.

Reklam ve tanıtım bir şirketin olmazsa olmazlarındandır. Tanıtıma ayrılan bütçe, kendinden çok daha büyük rakamlarla kar olarak şirketlere geri dönmektedir. Bu yüzden yazılı ve dijital katalog, broşür gibi tanıtım hizmetleri şirketler için çok önemli bir yere sahiptir. Özellikle Yurtdışı tanıtımlarınız ya da müşterileriniz için katalog tercümesi çok önemlidir.

Yanlış ve amatörce yapılan katalog tercümesi istediğiniz amaca ulaşmanızı engellemekle kalmaz, şirketiniz hakkında olumsuz izlenimler oluşturur. Bunun bilincinde bir çeviri bürosu olarak, uygun fiyatlarla kataloglarınızı en hatasız şekilde çevirmeyi garanti ediyoruz.

Katalog çevirileriniz çevireceğiniz dilde profesyonel tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Bu sayede kataloglarınız yalnızca başka bir dile aktarılmış olmaz, aynı zamanda o dilin ritmini ve tadını da yakalar. Profesyonel şekilde çevirisini yaptığımız kataloglarınızı, size en hızlı şekilde isteğinize göre dijital ortamdan ya da kargoyla ulaştırırız.

Reklam, Katalog, Broşür tercümesini uzman bir tercüme bürosuna yaptırmak size nasıl kolaylıklar sağlar?

Alanında uzman kişiler tarafından yapılacağı için minimum hatayla, hatta hatasız çeviriye sahip kataloglarınız olur.

Hedef kitlenize daha etkili ulaşmanızı sağlar çünkü başarılı bir tercüme dilden dile aktarımın yanı sıra, o dilin ritmine de sahip olur.

Her alanda olduğu gibi tercüme alanında da, profesyonel olan iş kendini belli eder. Kataloglarınızın profesyonelliği, sunduğunuz hizmetin profesyonelliğiyle ilgili müşterilerinize fikir verir.

Yurtdışındaki ortaklarınız gözünde prestijinizi yükseltir.

Zaman ve para kaybını minimuma indirir. Hatalı tercümeler size zaman kaybettirir. Aynı zamanda işin niteliksiz olmasından dolayı tekrar çeviri yaptırıp daha fazla para ödemek zorunda kalabilirsiniz.

 

Tasarımlı Tercüme Hizmeti

Kitap katalog ve broşürlerin sayfa yapısını koruyacak şekilde tercümeleri yerleştirme işlemleri, katalog, broşür yada diğer dosyalarınızın orijinal dosya kayıtlarında ki gibi resimli, şekilli, bire bir çevirisi yapılıp, word, pdf yada istemiş olduğunuz başka formatlarda kaydedilerek sizlere sunulur.

 

Katalog, Broşür, Kipta ve Dergi Tercümesi Yaptırırken Nelere dikkat Edilmelidir?

• Alanında uzman tercümanlar tarafından yapılmasına dikkat edilmelidir. Portakal Tercüme A.Ş. olarak her alanda uzman tercüman kadromuz mevcuttur.
• Katalog, broşür, kitap ya da dergi tercümesi yaptırmadan önce deneme metni istenmelidir. Portakal Tercüme A.Ş. olarak biz size bu hizmeti ücretsiz olarak yapmaktayız.
• Tüm çevirmenler çeviri belleklerine, sözlük ve terminolojilere sahip uzman tercümanlardır. Sözleşmeli çalıştığımız tüm şirketlere özel sözlük oluşturmaktayız ve oluşturduğumuz sözlüğü yaptığımız tüm tercümelerde kullanmaktayız. Ya da sizin tarafınızdan hazırlanan özel sözlükler varsa bize gönderilen sözlüğe her zaman bağlı kalırız.
• Portakal Tercüme A.Ş. olarak proje yöneticileri hem proje planlamasına hem de kalite kontrollünü sağlamaktadır.

Portakal Tercüme olarak size tüm konularda kitap, dergi ve katalog tercümeleri gibi konularda, her dilde yazılı çeviri hizmeti vermekteyiz. Uzmanlık alanlarına göre farklı ve tecrübeli tercümanlarımız tarafından 52 dilde çeviri yapılmaktadır. Belgelerinizin orijinallerine sadık kalınarak, istenilen dilde anlamını koruyacak şekilde yapılacak olan çevirileri ve çeviri tamamlandıktan sonra kontrolü yapılıp size öyle teslim ediyoruz. Ayrıca tercüme edilen evraklarınıza noter anayı gerekirse biz yaptırıp tarafınıza elden veya posta ve kargo yoluyla size gönderiyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş