Portakal Tercüme 20 yıllık deneyimi ve 52 resmi dilde tercüme kapasitesi ile çeviri yaptırmak istiyorum diyen herkesin ilk tercihi konumundadır. Firmamız kurumsal ve kişisel çeviri hizmetleri vermektedir. Portakal Tercüme tarafından yapılan tüm çeviriler yeminli tercüme kategorisindedir. Bu sayede almış olduğunuz hizmetlerin yeminli tercüme kategorisinde olduğunu ve güven içinde kullanabileceğinizi bilirsiniz.

 

Çeviri Yaptırmak İstiyorum

Portakal Tercüme çeviri hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz online olarak ya da fiziksel olarak firmamıza başvuru yapabilirler. Firmamızın İstanbul Anadolu yakasında, merkezi konumlarda 5 farklı şubesi bulunmaktadır. Bu sayede tercüme yaptırmak istiyorum diyen tüm müşterilerimiz kolayca Portakal Tercüme Bürosu’na ulaşabilmektedirler. Kadıköy, Ataşehir, Maltepe, Kartal ve Merkez olmak üzere 5 şubesi ile hizmet veren firmamız, kaliteli, güvenilir ve hızlı çeviri hizmeti konusunda Türkiye’nin lider tercüme bürosu konumundadır.

[irp posts=”13548″ name=”Şubelerimiz”]

Portakal Tercüme Bürosu tarafından çeviri yaptırmak istiyorum diyorsanız, internet ortamından, evinizden dışarı bile çıkmadan işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Firmamız, sahip olduğu teknolojik altyapı ve sistemler ile internet ortamından da hizmet verebilmektedir. Fiyat Teklifi Al sayfasından belgelerinizi yükleyerek fiyat bilgisi alabileceğiniz gibi, online ödeme sayfasından, kredi kartları ve banka kartları ile ödeme yaparak hizmet alımını da başlatabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan Portakal Tercüme çevirmen ekibi, en kaliteli ve en hızlı hizmeti alabilmeniz için çalışmaktadır.

 

Neden Portakal Tercüme

Tercüme yaptırmak istiyorum ancak hangi firma ile çalışmam gerektiğini bilmiyorum diye düşünüyorsanız, binlerce insanın neden Portakal Tercüme’yi tercih ettiğini anlatmamız gerekiyor demektir.

Portakal Tercüme 20 yıllık deneyime sahip, Türkiye’de sektörünün lideri tercüme bürosu konumundadır. Firmamız Siemens, Toyota, Vakıfbank, Ford, Türk Hava Yolları, Bayer, Sanko, Singer, Watsons gibi birçok dünyaca ünlü marka ve dev şirketlere tercüme çözüm ortaklığı sağlamaktadır. Sahip olduğumuz referanslar, yıllardır başarı ile tamamlanan tercüme projelerine dayanmaktadır.

Firmamız kurumsal müşterilerine, eğitim ve öğretim üyelerine eşsiz özelliklerde hizmetler vermektedir. Ucuz tercüme, hızlı tercüme, sigortalı çeviri gibi daha bir çok özelliği bulunan firmamızdan çeviri yaptırmak isteyenler, daha önce belirttiğimiz kanallardan başvuru yapabilir ya da 444 82 86 nolu telefondan bizlere ulaşabilir.

Siz de Portakal Tercüme’den tercüme yaptırmak isteyenler ve avantajlardan yararlanmak isteyenler arasında iseniz, hemen iletişim kanallarımızdan başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (40 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?