CV(Özgeçmiş) Çevirisi

CV iş başvurusunun en önemli adımıdır. Ülkemizde faaliyette bulunan birçok firma personel alımlarında CV istemektedir . Aynı zamanda ülkemizde faaliyet gösterip merkez birimi farklı bir ülkede bulunan birçok firmada bulunmaktadır. Bu tür firmaların personel alma işlemi dolaylı olarak diğer ülkede bulunan heyet tarafından sağlanır. Kişinin kendini daha iyi anlatabilmesi için o ülke dilinde CV’sinin tercümesi yapılmış olması gerekmektedir. İletişim burada devreye giriyor. Eksiksiz, yalın ve doğru CV çevirisi için biz hep buradayız.

CV’lere sadece yurtiçinde değil aynı zamanda yurtdışında da ihtiyacımız olabilir. Yurtdışındaki bir firmaya veya yurtdışı kaynaklı olup ülkemizde de faaliyet sürdüren bir firmaya da iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için de sizden o dilde cv isteyeceklerdir. Bunun için acilen CV çevirisi ihtiyacınız olur.

Hemen bize ulaşarak bu probleminizden tamamen kurtulabilirsiniz. Alanında uzman çalışanlarımız ile beraber cv lerinizi o dile en uygun şekilde tercüme etmekteyiz. CV Tercümesi yaparken o dilin bütün karakteristik özelliklerini atasözlerini özlü sözlerini bilmek ve kelime dağarcığının güçlü olması gerekir.

Cv insanların geçmişte yapmış oldukları her türlü faaliyet olarak kabaca tanımlanabilir. Yıllarca okul okuruz ve sonunda üniversite kazanırız ve üniversiteyi bitiririz. Ardından sıra geldi iş bulmaya. İş bulmak için ise gerekli olan ilk şey çok iyi bir cv dir. Cv okuduğunuz bütün okulları bütün ders notlarınızı çalıştığınız tüm kurumları bildiğiniz tüm yabancı dilleri kapsamaktadır.

İşveren firma başvuru yapan tüm adaylardan cv lerini hazırlamalarını ister. Bunun için de başvuru yapan herkes bütün geçmiş bilgilerini bir doküman haline getirerek işveren firmaya iletirler. İşveren firma uygun görürse mülakat ile adaylardan hem cvlerini ister hem de adaylara birtakım sorular sorar. Bu sorular hepinizin sıkça gördüğü 5 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?Tarzı karşıdakinin kendini anlatış biçimini tartan hayali bir sorudur.

İngilizce, Almaca, Rusça, Arapça, Bulgarca +100 dilde Özgeçmişinizin çevirisini yapabiliriz.

 

İlginizi çekebilir; iOS İçin Pratik CV Hazırlama Uygulaması: CV Hazırla