Portakal Tercüme Distribütörlük Sözleşmesi Çevirisi

Portakal Tercüme, yüzlerce uluslararası ünlü firmanın iş ortağı konumunda 20 yıllık tecrübesi ile distribütörlük sözleşmesi tercümesi hizmeti vermektedir.

Firmamız kurumsal müşterileri ile 20 yıllık özenli bir çalışma ile iş ortaklığı yapmaktadır. Buna göre bir çok ulusal ve uluslararası firmanın tercüme ihtiyaçlarını üstlenmiştir. Portakal Tercüme kurumsal müşterilerine özel avantajlar sağlayan, alanında uzman tercüman kadrosu ile kaliteli ve hızlı tercüme hizmeti sunan, sektörünün lider firmalarından biridir.

 

Distribütörlük Sözleşmesi Nedir?

Distribitör, şirket ürünleri hakkında bilgi veren, şirket ile sözleşmeli çalışan, ürün dağıtımı görevini üstlenen kişiye denir. Aynı zamanda bu distribitörler başka kişileri de bu iş için teşvik ederler. Distribitörler müşterilere şirketin ürünlerini en iyi şekilde tanıtırlar ve ürünleri satmaya çalışırlar. Sattıkları her bir ürün için de belli oranlarda pay alırlar.

Bir şirket başka bir yerde bir bayi açmak isterse ilk olarak bir distribütör bulur ve onunla anlaşma yapar. O distribütör de şirketin ürünlerini kendi bölgesinde satmaya çalışır. Peki, ama yurt dışında bayilik açmak istersek nasıl olacak. Bunun için de öncelikle bir distribütör bulacağız ve onunla hem kendi dilimizde hem de onun bulunduğu ülkenin dilinde bir distribütörlük antlaşması yapacağız.

Tabiki de bu anlaşmayı diğer dile çevirmek o kadar kolay bir iş değil. Bunun için uzman olmak gerekiyor çünkü yapılacak en ufak bir yanlış çeviri çok büyük olumsuzluklar doğurabilir. Distiribitörlük anlaşması tercümesi arıyorsanız hiç durmadan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yıllardan beri süregelen tecrübemiz sayesinde sizlere eksiksiz ve doğru bir şekilde Direktörlüklük anlaşması tercümesi yapıyoruz. Türkçe ve diğer diller arasında çok büyük farklılıklar bulunmaktadır. Bu farklılıklardan dolayı da çeviri yaparken oldukça dikkat edilmelidir. Eksiksiz ve doğru çeviriyi her çevirmen yapamaz bunun için o dili en ince ayrıntılarına kadar bilmek gerekir. Eksiksiz ve doğru çeviri için bize ulaşın.

 

Portakal Tercüme Kurumsal Çalışmaları

Firmamız bir çok ünlü marka ile iş ortaklığı yapmaktadır. Buna göre çalışma ortaklarımızdan bazıları aşağıda listelenmiştir.

Firmamız, referansları ile hizmet kalitesini kanıtlamış, hızlı ve güvenilir bir şekilde çalışan öncü çeviri ofislerinden biridir.

 

Portakal Tercüme Avantajları

Firmamız kurumsal müşterilerine özel avantajlar sunmaktadır. Bunlar arasında müşterilerimizin daha kaliteli ve hızlı tercüme hizmeti sağlayan özellikler bulunduğu gibi, güvenli bir şekilde hizmet alınmasını da sağlayan maddeler bulunmaktadır.

Acil Tercüme – Portakal Tercüme gerektiği durumlarda müşterilerine acil çeviri hizmeti vererek müşterilerinin zor durumda kalmasını engeller

Hızlı Teslimat – Firmamız yine acil tercümede olduğu gibi hızın önemini bilerek, müşterilerinin aldıkları tercüme hizmetlerinin hızlı bir şekilde ellerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Süresiz Arşiv – Portakal Tercüme Ofisi, vermiş olduğu tüm hizmetlere ait dokümanları saklayarak gerektiği durumlarda müşterisine tekrar temin sağlayabilir.

Sigortalı Çeviri – Firmamızın tercüme hizmetleri, müşterilerinin çevirilerden kaynaklı olarak zarar görmelerine karşı Ray Sigorta tarafından sigortalıdır. Bu sayede müşterilerimiz Portakal Tercüme hizmetlerini güvenle kullanabilmektedirler.

Sosyal Medyada Paylaş