E-Mail Tercüme Hizmetleri

Portakal Tercüme ofisi uzman kadrosu, kaliteli, güvenilir, hızlı hizmet anlayışı ile e-mail tercüme hizmetleri vermektedir.

Kurumsal müşterilerine, öğrencilere ve öğretim görevlilerine uygun fiyatlı tercüme avantajı saylayan tercüme büromuz, hızlı kargo, acil tercüme, süresiz tercüme arşivleme gibi eşsiz özelliklerle donatılmış, kaliteli bir hizmet verme anlayışındadır. 20 yıllık deneyimin getirdiği bilgi ve bilinçle hareket eden, kaliteli hizmet prensibiyle çalışan ve %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen Portakal Tercüme, e-posta çevirisi hizmeti ile de fark yaratıyor.

 

E-Posta Tercümesi

Şirketler her türlü yurt dışı görüşmelerini hızlı, etkili ve resmi bir haberleşme yöntemi haline gelen ‘e-mail’ (elektronik mektup) aracılığıyla yürütmektedir. Günümüzde bir çok firma ve resmi yazışmalar uluslararası çapta yapılmaktadır. Bu nedenle e-posta yazışmaların da yabancı dilde yapılması gerekmektedir. Ancak farklı dillerde iletişim kuran insanlar sözlü olarak bile yanlış anlamalar yaşayabiliyorken yazılı iletişimde durum daha vahim olabilmektedir. Bu nedenle bir çok gerçek ve tüzel kişi e-mail çeviri hizmeti almaktadır. E-posta içeriklerini tercüme ederek  müşterisine sunan hizmet sayesinde uluslararası iletişim daha güvenli ve sağlıklı olmaktadır.

 

Neden Portakal Tercüme Ofisi ?

Portakal Tercüme 20 yıllık deneyime sahip, Türkiye’nin lider tercüme bürolarından bir tanesidir. Onlarca uluslararası ve ulusal dev şirketle iş ortaklığı yapmakta olan firma kurumsal müşterilerine sunduğu avantajlarla da sektöre yön veren firma unvanına sahiptir. Acil tercüme, hızlı kargo, süresiz çeviri arşivi gibi eşsiz özelliklerle hizmet veren Portakal Tercüme, tercümelerden doğacak zararların telafi edilmesi için yaptığı tercümeleri Ray Sigorta anlaşması ile sigortalamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş