Edirne Çeviri Ofisi

Alanında uzman tercüme kadrosu ve yirmi yıllık deneyimi ile Portakal Edirne Çeviri Ofisi hızlı ve güvenli bir şekilde kaliteli hizmet almanızı sağlıyor.

Kaliteli ve uygun fiyata çeviri yaptırmak isteyen müşterilerimize, yirmi yıllık deneyim ile 50’den fazla resmi dilde tercüme yaptığımızı ve Edirne çeviri ofisi arayışınıza bir son vereceğimizi belirtmekten kıvanç duyarız. Portakal Tercüme firması eşsiz özellikleri ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile sektörün lider tercüme ofislerinden biridir. Bu bağlamda uluslararası çapta dev kuruluşlarla iş ortaklığı yaptığı gibi bir çok eğitim görevlisi ve öğrenciye de sağladığı özel indirim avantajı ile hizmet vermektedir.

 

Portakal Tercüme Hizmetleri

Firmamız 20 yıllık deneyimin verdiği bilinçle tüm hizmetlerinde kaliteyi ve güvenilirliği ön plana çıkarmıştır. Yeminli tercüme ve yeminli tercüman imkanı sunan Portakal Tercüme, Edirne’de çeviri ajansı ihtiyacı bulunan müşterilerimizin ilk tercihidir. Firmamızdan yerinizden kalkmadan fiyat bilgisi almak için tek yapmanız gereken Fiyat Teklifi Al sayfamızı ziyaret ederek formu doldurmanızdır. Bu sayede tercüman arkadaşlarımız dokümanınızı inceleyerek fiyat teklifi sunabilmekte ve sizin yorulmanıza gerek kalmamaktadır.

Edirne tercüme konusunda sıkıntı yaşayabileceğiniz bir şehir olabilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz kaliteyi ya da ihtiyaç duyduğunuz hizmeti her zaman bulamayabilirsiniz. Bu bağlamda Portakal Tercüme sektörün öncü firmalarından biri olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Bazı hizmetlerimiz;

Sözlü

 

Yazılı

 

Diğer

 

Portakal Tercüme Avantajları

Firmamız süresiz arşivleme, hızlı kargo, acil çeviri, tercüme sigortalama gibi eşsiz özelliklerle donatılmıştır. Her biri sizlere yeri geldiğinde zamandan ve maddi olarak tasarruf sağlayacak olan bu hizmetler, yirmi yıllık deneyimimiz sayesinde elde ettiğimiz bilinç ile gelişmiş ve tercüme büroları arasında Portakal Tercüme’yi eşsiz kılan özelliklerdendir.

Portakal Tercüme, kurumsal müşterilerine, öğrencilere ve öğretim görevlilerine özel fiyatlar sunmakta ve daha uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Bunun yanında uluslararası çapta kabul görmüş bir çok sertifikası ile Portakal Tercüme dünyanın her yerinde geçerli çeviri hizmetleri verebilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (235 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?