En İyi Tercüme Büroları

En İyi Çeviri Bürosu

Tercüme, sözlükteki anlamı bir sözü söylendiği dilde açıklamak, bir sözü başka dile çevirmek anlamında kullanılır. Tercüme yapmak oldukça zordur. Tercüme, harfi veya lafzi, manevi veya tefsiri olmak üzere olmak ikiye ayrılır. Harfi-lafzi tercüme, bir cümleyi kelimesi kelimesine tercüme etmek demektir. Çevrilecek olan dildeki kelimeyi okuyup, inceleyip tam karşılığını bulduktan sonra çeviri yapmaktır. Manevi tefsiri tercüme ise, aktarılan sözcüğün ya da kelimenin aslına benzemesi gözetilmeyen sadece asıl anlamını aktarmaktır. En genel anlamı ise bir dili başka bir dile çevirmektir. Çeviriyi doğru bir şekilde yapabilmek için ya o dili bilmek lazımdır ya da bu işi iyi yapabilen bir tercüme bürosuna danışmaktır. İşte burada devreye portakaltercume.com girmektedir.

Portakal Tercüme Bürosu 50’den fazla dilin çevirisini yapan bir şirkettir.

Hızlı ve doğru tercümenin adresi Portakal Çeviri Bürolarıdır.. Uzmanlık gerektiren tercüme hizmetlerinde kaliteli bir tercüme sunmaktadır. Kurumda ihtiyaç duyulan, ticari, hukuki, teknik ve akademik bütün yazılı ve sözlü tercümeleri en detaylı şekilde yapan kurumdur. Adli tercümeler yeminli tercümelerce çok dikkatli bir şekilde portakal tercüme tarafından yapılmaktadır. Size en iyi hizmeti sunan site portakaltercume.com’dur.

Portakal Tercümenin Sunduğu Diğer Hizmetler

  • Simultane Çeviri
  • Ardıl Çeviri
  • Nikah Tercümanlığı
  • Yeminli Çeviri
  • Noter Tasdikli Çeviri
  • Apostil Tasdikli Çeviri
  • Redaksiyon Hizmeti
  • Noter onaylı yeminli tercüme
  • Tercüman Refakat Hizmetleridir.

 

Online ödeme sayfasından kolayca ödeme yapılabilir. Ödeme yapılmadığı takdirde 444 82 86 telefon numarasından arayıp destek alabilirsiniz. Portakaltercume.com başarının iyi bir ekip ile olacağını savunmaktadır. Ve 20 yıla aşkın süredir bu hizmeti veren bir kurumdur. O yüzden bu kurumu tercih edende çoktur. SIEMENS,ABB,TOYOTA,FORD vb. firmaların tercüme işini yöneten kurumdur.

Çeviri İşlemleri Nasıl Yürütülür?

Belgeniz, kaynak dilden, çevrilecek olan dile çevirisi yapılırken alanında uzman tercümana iletilir. Çevirisi yapılan dosya, editörler tarafından kontrol edilip, size belirtilen sürede teslim edilir. Dosya istenilen formatta, WORD, PDF, EXCEL olarak teslim edilir. Orijinal dosyaya tamamen bağlı kalınıp en iyi şekilde tercüme yapılır.

Portakal Tercümanlık Bürosu, alanlarında uzman mütercimlerle,20 yıllık deneyimiyle, online bir şekilde, kusursuz proje yönetimiyle mükemmel bir sitedir.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için, bizi değerlendirin!

12345 (Değerlendir! / Vote now!)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?