Portakal Tercüme Bürosu 20 yıllık deneyimi ve 52 resmi dilde çeviri kapasitesi ile Türkiye’nin en iyi tercüme bürosu unvanına sahiptir. Alanında uzman, profesyonel ve disiplinli tercüman kadrosu ile hizmet veren firmamız, bu sayede %100 müşteri memnuniyeti prensibini de gerçekleştirmektedir.

 

En İyi Tercüme Bürosu Portakal Tercüme

Firmamız sahip olduğu deneyim ile müşterilerine en yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir. En iyi çeviri bürosu olabilme amacıyla, yüzlerce kurumsal firmaya ve binlerce müşterimize %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile hizmet vermiş bulunuyoruz. Sahip olduğumuz kalite anlayışı ve deneyim, Türkiye’nin lider ve öncü çeviri ofislerinden biri olmamızı sağlamış bulunmaktadır.

Sektörün en bilinen ve en kaliteli tercüme bürosu olarak İstanbul’da merkezi konumlarda 5 farklı şubemiz bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerimize kolayca ulaşma imkanı ve daha kaliteli hizmet verebilme imkanı bulmaktayız.

Portakal Tercüme çalışma hayatı boyunca bir çok dünyaca ünlü marka ile iş ortaklıkları gerçekleştirmiştir. Dünyaca ünlü firmaların etkinliklerinde sözlü çeviri konusunda çözüm ortağı olarak da çalışan firmamız en iyi tercüme ofisi olma başarısını göstermiştir.

 

Uygun Fiyatlar

Tercüme sektöründe en uygun fiyatlarla hizmet veren çeviri firmalarından biri olan Portakal Tercüme, en iyi çeviri ofisi olmasının yanında ekonomik hizmet avantajı da sağlamaktadır. Firmamız, kaliteli hizmet vermenin yanında müşterilerinin ekonomik olarak zorlanmadan işlerini başarı ile gerçekleştirmek istemektedir.

Özellikle kurumsal müşterilerine ve eğitim-öğretim üyelerine özel teklifler sunan Portakal Tercüme, bu sayede en iyi çeviri bürosu unvanını da hak etmektedir. Öncü özellikleri ile sektöre yön verebilen firmamız bu sayede tercüme sektöründe en göz önünde olan firmalardan biridir.

 

Portakal Tercüme Avantajları

En iyi tercüme bürosu olmanın bazı sorumlulukları vardır. Biz de bu sorumlulukların bilinci ile müşterilerimize kaliteli hizmet verebilmek adına çeşitli avantajlar sunmaktayız. Buna göre kurumsal müşterilerimize ve eğitim-öğretim üyelerine sunduğumuz avantajlar arasında;

Acil tercüme ve hızlı teslimat: Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları acil tercüme işlemlerini gerçekleştirerek son sürat ile teslim ediyoruz

Süresiz arşiv: Dileyen müşterilerimize süresiz arşiv imkanı sunarak, tercüme hizmeti aldıkları metinlerin güvenli bir şekilde saklanarak gerektiği durumlarda müşterimize teslim edilmesini sağlıyoruz

Sigortalı tercüme: Tercüme hizmetlerimizi sigortalıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin vermiş olduğumuz çeviri hizmetleri nedeniyle zarar görmelerinin önüne geçmekteyiz.

 

En iyi tercüme bürosu olarak gelişime ve yeniliklere devam ederek her daim en yüksek kalitede hizmet vermeye devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (167 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?