En İyi Tercüme Büroları

En İyi Tercüme Bürosu

Portakal Tercüme dil bakımından içeriği oldukça zengin, bünyesinde çalışan kişiler deneyimli ve hızlı bir hizmet veren en iyi tercüme büroları‘ndan birisidir.

  • Dil seçeneği oldukça geniş bir en iyi tercüme bürosudur. Yaklaşık 60 dile çeviri yapabilme kapasitesine sahiptir.
  • Birçok uzmanlık alanında kişiye çeviri hizmeti sunmaktadır. Hukuki, Genel, Medikal, Akademik, Teknik, Web Sitesi, Edebi, Dijital, Diploma çevirisi gibi uzmanlık alanlarında hizmet vermektedir.
  • Dünya genelinde tanınan büyük ve global firmalarla çalışma sağladığı için referans açısından oldukça zengindir.
  • Bünyesinde 500’den fazla profesyonel mütercim tercüman çalışmaktadır.
  • Her biri alanında uzman tercüman ile uzmanlık alanına göre projenize tercüman atanmaktadır.
  • Yazılı tercümenin yapılmasının yanı sıra Toplantı, Nikah, Ardıl, Simultane gibi konularda sözlü çeviri hizmeti vermektedir.
  • 7/24 çeviri hizmeti sunulmaktadır. Kişiler veya firmalar istediği zaman online olarak fiyat alabilmektedir.
  • İstanbul’un merkezi lokasyonlarında Kadıköy, Ataşehir, Maltepe, Kartal hizmet vermektedir. İster şubeden ister online olarak çeviri hizmetinden yararlanabilirsiniz.
  • Acil çeviri ihtiyacı bulunan evraklarda, hızlı teslimat söz konusudur.
  • Çeviriler Ray Sigorta kapsamında sigortalanmaktadır.

 

Deneyimli Tercüman Kadrosu

Tercüme hizmetlerinin kusursuz ve eksiksiz verilmesi açısından tercümanlar editörlerle birlikte çalışıyor. Tercümanlar çeviri yaparken Türkçe’nin daha iyi kullanılması açısından uzman editörlerle çalışıyor. Kısaca kusursuz Türkçe’den editörler sorumlu oluyor.

Tercümanlar üniversitelerin gerekli bölümü olan Çeviri Bilim’den mezundur. Sadece mezun olmakla yeterli kalmayıp kendini geliştiren kişiler çeviri işlemini yapıyor. Hatta tercümanların bir kısmı yurt dışında eğitim alarak öğrendiği lisanı anadili gibi konuşmayı öğreniyor. İş tecrübesi kazanarak en zor dile sahip metinleri çevirebiliyor. Ayrıca tercümanların tamamı o dili bilen yeminli tercümanlar arasından seçiliyor.

 

Gizlilik Politikası

Portakal Tercüme olarak, çevirilerde gizliliğe oldukça önem veriyoruz. Bünyemizdeki tercümanların ile projeniz için gizlilik anlaşması yapıyoruz. Paylaşılmasını istemediğiniz bilgiler için şirketlerle gizlilik anlaşma imzalayoruz.

 

Redaksiyon Hizmeti

Çeviri işlemi bittikten sonra çevrilen metnin kalitesinin öğrenilmesi için redaksiyon uyguluyoruz.Anlatım bozukluğu ve yazım yanlışı bulunmayan, kurallara uyumlu bir metin çıkarılmasını amaçlıyoruz.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için, bizi değerlendirin!

12345 (Değerlendir! / Vote now!)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?