Gebze Tercüme Bürosu

20 Yıllık deneyim ve 50’den farklı resmi dilde çeviri yapabilme kapasitesine sahip Portakal Gebze Tercüme Bürosu yenilikleri ve vizyoner hizmetleri ile sektörün lideri olmaya devam ediyor.

Portakal Tercüme Bürosu İstanbul’da 5 farklı şubesi bulunan, alanında uzman tercümanlardan kurulu ekiplere sahip, 20 yıllık deneyimin bilinci ile güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet veren öncü bir tercüme ofisidir. Benzersiz hizmetleri ve %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle hizmet vermekte olan Portakal Tercüme firması Gebze tercüme ofisi arayışınıza da bir son verecek.

 

gebze tercume burosu hizmetleri 500x300 Gebze Tercüme Bürosu Hizmetleri

Portakal Tercüme Ofisi Hizmetleri

Sektörün öncü firmalarından Portakal Tercüme, benzersiz hizmetler sunarak müşterilerinin en kolay yoldan kaliteli tercüme hizmetine ulaşmasını uygun fiyatlarla sağlıyor. Bu hizmetler arasında Simültane Çeviri, Ardıl Çeviri, Nikah Tercümanlığı gibi sözlü tercüme hizmetleri bulunuyor. Ayrıca Resmi Belge Çeviri, Yeminli Çeviri, Noter Tasdikli Çeviri, Apostil Tasdikli Tercüme gibi yazılı tercüme hizmetlerinin yanında redaksiyon hizmeti, yerelleştirme, tercüman refakat hizmeti gibi diğer hizmetlerimiz de Gebze tercüme bürosu arayışı içinde olan müşterilerimizin hizmetindedir.

Portakal Tercüme Ofisi bir çok kurumsal müşterisine sürekli olarak hizmet vermektedir. Bu müşterilerin arasında SIEMENS, Türk Hava Yolları, Toyota, Ford gibi küresel çapta bilinirliği olan dev firmalar da yer almaktadır. Ayrıca kurumsal müşterilerimize uyguladığımız avantajları da incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Portakal Tercüme Bürosu Avantajları

Portakal Tercüme 50’den fazla resmi dilde tercüme yapabilmekte sözlü çeviri ve yazılı çeviri hizmetleri verebilmektedir. 20 yıllık deneyime sahip tercüme ofisimiz sahip olduğu kaliteyi, hızı ve güvenilirliği bu arkaplan ve deneyim sayesinde sağlamaktadır.

Kurumsal müşterilerin yararlanabileceği, uygun fiyatlı çeviri, acil çeviri, hızlı teslimat, süresiz arşiv desteği gibi özelliklerle Portakal Tercüme firmaların gözde tercüme bürolarından biridir. Portakal Tercüme’nin tercüman kadroları ise uzman ekiplerden oluşmaktadır. Bu sayede tercüme hizmetlerimizin hem hızlı hem de kaliteli bir şekilde yapılabilmesi sağlanmaktadır.

Sektöründe öncü firmamızın bir çok uluslararası geçerliliği olan sertifikası bulunmaktadır. Özellikle uluslararası firmalarla yapılan anlaşmalarda firmanın bu özelliğine dikkat edilmektedir.

Portakal Tercüme verdiği hizmetlere ait dokümanları sizin için süresiz saklar. Bu sayede gerektiği durumlarda aldığınız hizmete ait belgeleri tekrar talep edebilirsiniz. Bu özellik size zaman açısından ve maddi açıdan tasarruf sağlamanıza yarayacaktır.

Gebze Portakal Tercüme hizmetlerinden online olarak yararlanmak için iletişim sayfamızı ya da tercüme yaptırmak için “fiyat teklifi al” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (248 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?