Portakal Tercüme Hızlı Çeviri Hizmeti

Firmamız 20 yıllık deneyim, alanında uzman tercüman kadrosu ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile güvenilir ve hızlı çeviri hizmeti vermektedir.

52 resmi dilde tercüme yapabilme kapasitesine sahip Portakal tercüme, hızlı çeviri ihtiyaçlarınızda, güvenilir ve kaliteli hizmeti ile yanınızda. Sahip olduğumuz özelliklerden biri olan acil tercüme ya da hızlı çeviri hizmeti, sahip olduğumuz yirmi yıllık deneyim ve kurumsal tercüme tecrübesi sayesinde güvenilir ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

 

Hızlı Çeviri Önemi

Yabancı dilin yaygın olduğu ülkemizde, yeni iş imkanları bulmak, yabancı dilde tez hazırlamak, değişik ülkelerde yayınlanan makale ve yayınları incelemek için çoğu zaman çeviri hizmetlerinden yararlanmak gerekiyor.

Alınan çeviri hizmetleri, uygun ve deneyimli personel tarafından yapılmadığında, hatalı tercümelerle karşılaşılıyor, bir de bu hızlı çeviriler teknik veya bilimsel bir konuda yapılıyorsa, hızlı tercüme sonucunda yapılan uygulamalarda çok büyük problemlerle karşılaşılıyor. Tercüme sektöründe, her yabancı dil bilenin uygun bir şekilde hızlı çeviri yapamayacağı aşikardır. Hızlı tercüme yapılacak konu hakkında uzmanlaşmış veya en azından bu konuda bilgisi olan ve daha önce bu konularda tercüme yapmış kişilerin yaptığı çeviriler daha düzgün ve doğru oluyor.

 

Sahip Olduğumuz Sertifikalar

İSO 18001:2007 OHSAŞ iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi, İSO 9001:2008 kalite yönetim sistemi, İSO 10002:2004 müşteri memnuniyeti yönetim sistemi, EN İSO 17100:2015 çeviri hizmetleri için gereklilikler, EN İSO 17100:2015 gerçek kişi çeviri hizmetleri için gereklilikler, adli bilirkişilik çevirmenlik mesleki faaliyet belgesi ve bilirkişilik temel eğitim katılım belgesi gibi çok sayıda resmi belge ve sertifikaları bulunuyor.

 

Portakal Tercüme Ana Hizmetler

Firma, çok fazla dinleyicinin ve katılımcının katıldığı toplantılara yapılan eş zamanlı bir çeviri metodu olan simültane çeviri, yapılan bir konuşma veya yayınlanan yazılı metinden sonra yapılan ardıl çeviri, yabancı ülke vatandaşlarının nikah için gerekli olan işlemlerinde yapılan nikah tercümanlığı, tapu müdürlüklerindeki ihtiyaçlar dahilinde yapılan tapu tercümanlığı, hukuki konuların da bilinmesi gereken adliye (mahkeme) tercümanlığı, yabancı asıllı mahkumlar için ceza evi tercümanlığı, yabancı kişi ve kurumlarla yapılan ortaklıklar için noter tercümanlığı, toplantı tercümanlığı ve turistik tercümanlık sözlü tercüme hizmetlerindendir.

Firmanın yazılı çeviri hizmetleri ise; yeminli tercümanlar tarafından imzalı ve mühürlü olarak yapılan yeminli tercüme, noter tasdikli tercüme, bir belgenin diğer ülkelerde de geçerli olmasını sağlayan apostil tasdikli tercüme, tüm ticari işlem safhalarında kullanılan ticari tercüme (bankacılık ve gümrük işlemleri dahil), tıbbi ve medikal (eczacılık dahil) çeviri, hukuki tercüme (vergi, uluslararası gibi tüm hukuk konularında), her türlü teknik konularda yapılan teknik tercüme, akademik tercüme (tez, makale hazırlama gibi), pasaport tercümesi, web sitesi tercümesi ile e-mail, alt yazı, edebi ve sanatsal, dijital, diploma ve CV tercümesi sayılabilir.

 

Firmamızın Diğer Hizmetleri

Firma ve kuruluşların hedef kitlelere ulaşması için gerekli olan broşür, el ilanları ve web sitesi hazırlama dahil gerekli olan tüm işlerin yapılmasını sağlayan yerelleştirme, yazılan metinlerin incelenerek yayınlanmadan önce hataların bulunarak düzeltilme işlemi olan tercüme kalite kontrolü ve uluslararası işlemlerde gerekli olan tercüman refakat hizmeti de firmanın sunduğu hizmetleri arasındadır.

 

Diğer Hususlar

Portakal Tercüme A.Ş. olarak 120.000 sayfalık tercüme iş hacmi, 500’den fazla profesyonel tercümanı, 927 farklı şirkete verilen tercüme hizmeti, 800.000’den fazla karakter çevirisi, 9600 adet yazılı proje ve 730 adet sözlü tercüme projesi ile Türkiye’de bulunan lider kurum ve kuruluşlarından aldığı referanslarla çeviri yaptırmaya ihtiyacı olanların her türlü ihtiyacını karşılıyor.

Yapılan çevirilerden doğacak tüm sonuçlar sigorta kapsamındadır. Firma, çevirileri sektördeki diğer firmalardan daha uygun fiyatlara yapıyor ve çok kısa sürede teslim ediyor.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (165 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?