Hukuki Tercüme’de Güvenilir Adres!

Medeni hukuk, vergi hukuku, uluslar arası hukuk, sigorta hukuku, şirket hukuku, mülk hukuku, ve deniz ticareti gibi hukuki tercüme hizmetleri Portakal Tercüme Bürosu, mütercim tercümanlarının uzmanlık alanlarıdır. Hukuki çeviri işlerinizi profesyonelce tercüme ediyoruz.

Portakal Çeviri Bürosu, tercümanları İstanbul adliyelerinin bilirkişileridir. Noter huzurunda ya da adliyelerde her türlü hukuki işlem ve mahkemelerdeki her türlü yazılı ve sözlü işlemler uzman hukuki tercümanlar tarafından yapılır. Her nevi sözleşme, şirket kuruluş tüzükleri, dava dokümanları, hukuki pazarlama, patent tercümesi ve proje bazlı tüm hukuki evraklar hukuki çevirmen tarafından çevrilip, hukukçular tarafından edite edilir.

Hukuk alanına özgü termin bilgisini içeren, 20 yılı aşkın sürede ve hukukçularla ortak çalışmalarımız sonucunda geliştirdiğimiz “Hukuk Terimleri Sözlüğü” ile en yoğun projelerde bile maksimum doğruluk hız ve tutarlılık sağlanmıştır. Portakal Tercümanlık Bürosu, Hukuk Terimleri Sözlüğü içeriği her bir tercümanımızın katkısıyla güncellenerek genişletilmektedir. Böylece farklı zamanlarda ulaştırdığınız farklı tercümeleriniz termin bütünlüğüne kavuşacaktır.