Şahısların veya kurumsal firma yönetim kurulları tarafından görevlendirilen kişilerin her türlü işlerinde kullanacakları imzalarını belirttikleri bir evrak bulunmaktadır. Mesela tüm kamu dairelerinde, elektrik, su, doğalgaz, tel ve internet işlemlerinde aşağıdaki imzayı kullanacağımı beyan ederim.

Şeklinde belirtilmiş olan bu evraka imza beyannamesi denilmektedir. Bu imza beyannamesi noter tarafından yapılacak işlemlerde istenmektedir. Bu tür evrakların yabancı dilde olması durumunda noterlerde yeminli tercümanlar bulunmaktadır. Firmamızda verilen bu hizmet ile her türlü imza beyannamesi tercümesi yapılmaktadır.

Tüm resmi işlerinizde yetki belgeniz yanında bulunması gerekli olan imza beyannamesi evrakınız için bizden yardım alabilirsiniz. Noter yeminli tercüme işlemi işinde uzmanlaşmış ve bu işin eğitimini almış noter tarafından onaylanmış yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Bu yeminli tercümanlar, İmza beyannamesi tercümesi işiyle size yardımcı olacak bir tecrübeye sahiptir.

Tüm işlerinizde size yardımcı olacak olan yeminli tercümanlarımız ile size hizmet veriyoruz. Firmamızda yapılan tercüme işlemlerinde belirlenen uygun fiyatlarımız ile her yönden eksiksiz işlem yapmanıza yardımcı oluyoruz. Takip ettiğiniz tüm resmi işlerde kullandığınız imzanızı resmileştiren imza beyannamesi tercümesi tarafımızdan sahasında uzmanlaşmış yeminli tercümanlarımız tarafından size sunulmaktadır.

Tüm evrak yoğunluğunuzu üzerinizden alan bu imza beyannamesi ile noter işlemi sırasında sizden istenecek evrakların tam zamanında ve eksiksiz hazırlanması da birlikte çalıştığımız yeminli tercümanlarımız tarafından hazırlanmaktadır. Yeminli tercümanlar noter tarafından uygunluk verilen kişilerdir.