İmza Sirküleri Tercümesi

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Değerlendir!)
Loading...

İmza Sirküleri Tercümesi ile Hizmetinizdeyiz

Belirlenen işlerde resmi daire ve ticari kuruluşlarda imza atmaya yetkili kişilerin imzalarını öncelik sırasına göre içeren yazılar bulunmaktadır. Bu yazılara imza sürküsü tercümesi denilmektedir. Firmaların yönetim olarak belirlediği ve çeşitli işlerde yetkili olarak tayin ettikleri kişiye tüm kişilerin imzasının örneği ile hazırlanmış evraktır.

Bu imza sürküsünün üzerinde yetki verilen kişinin adı ve unvanı geçerlilik süresi de bulunmaktadır. Her dilde imza sürküsü çevirisi çeşitli işlerde kullanılmaktadır. Fakat kullanmadan önce imza sürküsü tercümesi yapılır. İmza sürküsü bünyemizde bulunan yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Çevirisi yapılan her türlü yazının maliyetinin karşılanması da firma mührü ve yeminli tercüman imzasıyla olmaktadır. İmza sürkülerinin tercüme edilmesi firmamız tarafından yapılır ve adresinize ücretsiz kargo ile ulaştırılmaktadır.

Resmi işlerinizde kullanmak adına hazırlanan her türlü imza sürküsü çevirisi firmamız yeminli tercümanları tarafından aslına uygun bir şekilde çevrilmektedir. Bu çevirinin noter tarafından onayında ise orijinalinin altında olması yeterli olmaktadır. Bu sürküler kişiyi hem yetkili kılar hem de her yaptığı işten sorumlu olur.

Yapılan işin mahiyeti ne kadar olursa olsun tüm sorumluluk imza atandadır. İmza sürküsün de ismi geçen kişiler yönetim kurulundan çıkan izinle süreli olarak yetkilendirilir. Aslına uygun olarak çevirisi yapılan imza sürküsü ile kişi yetkili olduğu her yerde işlem yaparken sorumluluğu da kendisi almaktadır. Firma olarak her türlü yabancı dilde imza sürküsü tercümesi yapılmaktadır.

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?