İmza Sirküleri Tercümesi

Portakal Tercüme Bürosu sahip olduğu profesyonel tercüman ekibiyle kaliteli ve hızlı imza sirküleri tercümesi hizmeti vermektedir.

Firmamız sahip olduğu noter anlaşmaları ile kısa sürede imza sirküleri tercümesi işlemlerini tamamlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlayabilmektedir. Portakal Tercüme 20 yıllık tecrübesi ile bir çok kurumsal firma ile iş ortaklığı yapmış bulunmaktadır. Dünyaca ünlü markalardan yerel firmalara kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekte olan Portakal Tercüme Bürosu kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir. İmza Sirküleri tercümesi konusunda hizmet vermekte olan firmamız, sahip olduğu noter anlaşmaları ile hızlı bir şekilde işlemlerin yapılmasının önünü açmaktadır.

İmza Sirküleri Tercümesi Nedir?

Belirlenen işlerde resmi daire ve ticari kuruluşlarda imza atmaya yetkili kişilerin imzalarını öncelik sırasına göre içeren yazılar bulunmaktadır. Bu yazılara imza sürküsü tercümesi denilmektedir. Firmaların yönetim olarak belirlediği ve çeşitli işlerde yetkili olarak tayin ettikleri kişiye tüm kişilerin imzasının örneği ile hazırlanmış evraktır.

Bu imza sirküsünün üzerinde yetki verilen kişinin adı ve unvanı geçerlilik süresi de bulunmaktadır. Her dilde imza sirküsü çevirisi çeşitli işlerde kullanılmaktadır. Fakat kullanmadan önce imza sirküsü tercümesi yapılır. İmza sirküsü bünyemizde bulunan yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Çevirisi yapılan her türlü yazının maliyetinin karşılanması da firma mührü ve yeminli tercüman imzasıyla olmaktadır. İmza sirkülerinin tercüme edilmesi firmamız tarafından yapılır ve adresinize ücretsiz kargo ile ulaştırılmaktadır.

Resmi işlerinizde kullanmak adına hazırlanan her türlü imza sürküsü çevirisi firmamız yeminli tercümanları tarafından aslına uygun bir şekilde çevrilmektedir. Bu çevirinin noter tarafından onayında ise orijinalinin altında olması yeterli olmaktadır. Bu sürküler kişiyi hem yetkili kılar hem de her yaptığı işten sorumlu olur.

Yapılan işin mahiyeti ne kadar olursa olsun tüm sorumluluk imza atandadır. İmza sürküsün de ismi geçen kişiler yönetim kurulundan çıkan izinle süreli olarak yetkilendirilir. Aslına uygun olarak çevirisi yapılan imza sürküsü ile kişi yetkili olduğu her yerde işlem yaparken sorumluluğu da kendisi almaktadır. Portakal Tercüme Bürosu 52 farklı resmi dilde imza sürküsü tercümesi hizmeti vermektedir.

 

İmza Beyannamesi Çevirisi

İmza Beyannamesi çevirisi kimi zaman yabancı ülkelerde de kullanılması gerekebilen, özellikle ticari anlaşmalarda ve sözleşmelerde ihtiyaç duyulan bir belgedir. Ancak farklı dillerde imza beyannamesi, iyi bir şekilde tercüme edilerek kabul edilmelidir. Aksi hallerde anlaşmanın ya da sözleşmelerin seyrini değiştirebilecek sonuçlar doğurabilmektedir.

Ülkemizin öncü tercüme firmalarından Portakal Tercüme, 20 yıllık deneyim ve 50’den fazla resmi dilde verdiği çeviri hizmetleri ile imza sirküsü tercüme hizmeti ile siz değerleri müşterilerimizin güvenilir bir şekilde işlerini yapabilmesini sağlamaktadır.

İmza beyannamesi tercümesi hizmetimizin yanı sıra kurumsal avantajlarla, hızlı kargo, özel belge arşivleme, gizlilik sözleşmesi gibi şirketiniz çıkarlarını gözeten özelliklerimiz olduğunu da belirtmek isteriz.

 

İmza Beyannamesi Nedir ?

İmza beyannamesi noter tarafından verilen ve ücreti ödenmediği takdirde alınamayacak bir belgedir. Bu belgeyi alabilmek için notere nüfus cüzdanı ya da ehliyetinizle başvurup her yıl değişiklik gösteren ücretini ödemelisiniz.

İmza beyannamesinin bir diğer adı da “imza sirküsü”dür. Bu belge gerek şahsi işlerde gerekse ticari faaliyetlerde kullanılabilmektedir. belgenin farklı şahıslara aktarılması ise dikkat edilmesi gereken bir husustur. İmza beyannamesi kullanım hakkı verilen kişinin bu hakkı ne zamana kadar kullanabileceği, belirli bir zaman dili verilmesi ve sınırlarının çizilmesi kişisel ya da ticari haklarınız korumanız adına sizi yakından ilgilendirecektir.

 

Neden Portakal Tercüme?

Kurumsal müşteri ile yapmış olduğu iş ortaklıkları ve 20 yıllık tecrübesi ile firmamız yazılı ve sözlü tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en kalite çeviri ajanslarından biri olarak görülmektedir. Bu bağlamda firmamız kurumsal müşterilerine ucuz çeviri, acil tercüme, hızlı teslimat, sigortalı tercüme, gizlili sözleşmeli çeviri gibi hizmetler sunmaktadır.

Kurumsal müşterilerimizin sürekli ihtiyaç duyduğu çeviri hizmetlerinde uygun fiyat politikası uygulayarak kaliteli ve güvenilir hizmet alınmasını sağlamaktayız. Ayrıca acil tercüme ve hızlı teslimat unsurlarımız ile firmalarımızın ihtiyaç duydukları çevirileri zamanında yerine ulaştırarak mağdur olmalarının önüne geçmekteyiz.

Portakal Tercüme vermiş olduğu hizmetleri Ray Sigorta üzerinden sigortalayarak müşterilerinin zarar görmesinin de önüne geçmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (117 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?