İmza Sirküleri Tercümesi ile Hizmetinizdeyiz

Belirlenen işlerde resmi daire ve ticari kuruluşlarda imza atmaya yetkili kişilerin imzalarını öncelik sırasına göre içeren yazılar bulunmaktadır. Bu yazılara imza sürküsü tercümesi denilmektedir. Firmaların yönetim olarak belirlediği ve çeşitli işlerde yetkili olarak tayin ettikleri kişiye tüm kişilerin imzasının örneği ile hazırlanmış evraktır.

Bu imza sirküsünün üzerinde yetki verilen kişinin adı ve unvanı geçerlilik süresi de bulunmaktadır. Her dilde imza sirküsü çevirisi çeşitli işlerde kullanılmaktadır. Fakat kullanmadan önce imza sirküsü tercümesi yapılır. İmza sirküsü bünyemizde bulunan yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Çevirisi yapılan her türlü yazının maliyetinin karşılanması da firma mührü ve yeminli tercüman imzasıyla olmaktadır. İmza sirkülerinin tercüme edilmesi firmamız tarafından yapılır ve adresinize ücretsiz kargo ile ulaştırılmaktadır.

ticari tercume ankara 650x300 İmza Sirküleri Tercümesi

Resmi işlerinizde kullanmak adına hazırlanan her türlü imza sürküsü çevirisi firmamız yeminli tercümanları tarafından aslına uygun bir şekilde çevrilmektedir. Bu çevirinin noter tarafından onayında ise orijinalinin altında olması yeterli olmaktadır. Bu sürküler kişiyi hem yetkili kılar hem de her yaptığı işten sorumlu olur.

Yapılan işin mahiyeti ne kadar olursa olsun tüm sorumluluk imza atandadır. İmza sürküsün de ismi geçen kişiler yönetim kurulundan çıkan izinle süreli olarak yetkilendirilir. Aslına uygun olarak çevirisi yapılan imza sürküsü ile kişi yetkili olduğu her yerde işlem yaparken sorumluluğu da kendisi almaktadır. Firma olarak her türlü yabancı dilde imza sürküsü tercümesi yapılmaktadır.