Konsolosluk Tasdikli Tercüme Hizmeti

Portakal Tercüme Bürosu sahip olduğu alanında uzman çevirmen ekibi ile güvenilir ve hızlı bir şekilde konsolosluk tasdikli tercüme hizmeti vermektedir.

Firmamız yerel ve ulusal bir çok ünlü marka ile iş ortaklığı yapmaktadır. Bunun yanında 20 yıllık çalışma deneyimimizde resmi ve bürokratik işlemler de bulunmaktadır. Buna göre bir çok noter ve konsolosluk ile anlaşmalı olarak hızlı bir şekilde tercüme resmi belge çeviri işlemleri yapabilmekteyiz.

Portakal tercüme müşterilerine sigortalı çeviri hizmeti sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz tercümelerimiz nedeniyle muhtemel zararlardan korunmuş olmaktadırlar. Ayrıca acil çeviri, hızlı teslimat gibi ihtiyaçlarınız için de bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Konsolosluk Onaylı Tercüme Nedir?

Resmi kurumların yazışmalarında, konsolosluk ya da mahkemeler tarafından talep edilen belgelerde noter yeminli tercüman imzası aranır. İmza ile onaylanmış belgeler, konsolosluk tarafından da onaylanarak “konsolosluk onaylı” ibaresi kazanır. Ancak konsolosluk tarafından onaylanmış bir belge, eğer konsolosluğun kullandığı dilde yazılmışsa tercüme edilmesi gerekir. Bu durumda belgenin hem tercüme edilmesi hem de onaylı olması gerekmektedir.

Portakal Tercüme bir çok noter ve konsolosluk ile çalışmaktadır. İşlemlerinizi hızlandırmak adına konsolosluk tasdikli çevirilerinizi bu anlaşmalarımız sayesinde kısa sürede tamamlayabilmekteyiz.

 

Neden Portakal Tercüme Ofisi?

Özellikle “Konsolosluk Tercümesi” konusunda güvenilir bir adres olan firmamız tarafından yapılan tercümeler her zaman vaktinde teslim edilerek, doğruluk ilkelerine uygun bir şekilde yapılmaktadır. Resmi kurumların yazışmalarında, konsolosluk ya da mahkemeler tarafından talep edilen belgelerde noter yeminli tercüman imzası aranır. tercüme sektöründe uzun zamandır çalışan firmamız, pek çok farklı dilde yaptırmak istediğiniz her türlü çeviri işleri için uzman kadrosu ile daima hizmetinizdedir.

Ülkemizin en saygın ve güvenilir tercüme büroları arasında yer alan firmamız tarafından verilen tüm tercümanlık hizmetleri, bugüne kadar sorunsuz bir şekilde noter onayı alarak, resmiyet kazanmıştır. Uluslararası anlaşmalar, ticaret anlaşmaları, hukuk, sağlık, eğitim, konsolosluk için tercüme gibi hassasiyet gereken tüm konularda yaptığı başarılı işlerle ön plana çıkarak, hiçbir müşterisini ve çalışanını mağdur etmeyen firmamızla çalışarak gereksiz zaman ve para kaybından kurtulabilirsiniz.

Tercüme bürosu olarak yazılı tercümenin yanı sıra, Yeminli Tercüme, sözlü tercüme, tıbbi tercüme, edebi ve teknik tercüme, vasiyetname tercümesi, vize işlemleri tercümesi, hisse bilgileri, beyannameler, patent tercümeleri gibi pek çok farklı alanda da hizmet sunan firmamız, her dilde ve her konuda güvenilir çözüm ortağınız olarak, uygun fiyat politikasıyla hareket etmektedir.
20 yıllık deneyim ve güçlü referanslarımız ile hizmetinizdeyiz..

 

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (117 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?