Konsolosluk için Tercüme

Genellikle resmi kurumların yazışmalarında, konsolosluk ya da mahkemeler tarafından talep edilen belgelerde noter yeminli tercüman imzası aranır. tercüme sektöründe uzun zamandır çalışan firmamız, pek çok farklı dilde yaptırmak istediğiniz her türlü çeviri işleri için uzman kadrosu ile daima hizmetinizdedir.

Konsolosluk Onaylı Tercüme

Özellikle “Konsolosluk Tercümesi” konusunda güvenilir bir adres olan firmamız tarafından yapılan tercümeler her zaman vaktinde teslim edilerek, doğruluk ilkelerine uygun bir şekilde yapılmaktadır.
Ülkemizin en saygın ve güvenilir tercüme büroları arasında yer alan firmamız tarafından verilen tüm tercümanlık hizmetleri, bugüne kadar sorunsuz bir şekilde noter onayı alarak, resmiyet kazanmıştır.

Konsolosluk Tasdikli Tercüme

Uluslararası anlaşmalar, ticaret anlaşmaları, hukuk, sağlık, eğitim, konsolosluk için tercüme gibi hassasiyet gereken tüm konularda yaptığı başarılı işlerle ön plana çıkarak, hiçbir müşterisini ve çalışanını mağdur etmeyen firmamızla çalışarak gereksiz zaman ve para kaybından kurtulabilirsiniz.

Tercüme bürosu olarak yazılı tercümenin yanı sıra, Yeminli Tercüme, sözlü tercüme, tıbbi tercüme, edebi ve teknik tercüme, vasiyetname tercümesi, vize işlemleri tercümesi, hisse bilgileri, beyannameler, patent tercümeleri gibi pek çok farklı alanda da hizmet sunan firmamız, her dilde ve her konuda güvenilir çözüm ortağınız olarak, uygun fiyat politikasıyla hareket etmektedir.
20 yıllık deneyim ve güçlü referanslarımız ile hizmetinizdeyiz..

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?