Kullanım Kılavuzu Çeviri Hizmeti

Portakal Tercüme, kullanım kılavuzu çeviri dosyanızı zamandan yararlanmak ve sizi en hızlı şekilde hizmet verebilmek adına uzman kadrosuyla çalışıyor.

Tüm dillerde yeminli tercümenin dışında, web broşür, el ilanı, katalog, makale çevirilerinizde de sizlere yardımcı oluyor. el ilanı tercümesi, katalog tercümesi, broşür tercümesi dosyalarınızda yer alan tüm bilgileri istediğiniz dile uygun şekilde doğru anlamı kullanarak çeviriyoruz.

 

Kullanım Kılavuzu Çevirisi Nedir?

Ülkelerin, ithalatla gelen ürünlerin satışları konusunda farklı farklı kuralları vardır. Buna göre bir çok ülke, en basit ürünlerde dahi kullanım kılavuzu bulunmasını ister. Özellikle insana verilen değerin yüksek olduğu ülkelerde otoriteler, ithal edilmiş ürünler nedeniyle vatandaşlarının zarar görmesine sert tepkiler gösterebilmektedir. Bu nedenlerle bir çok üretici firma, ürünleri için kullanım kılavuzu hazırlamakta ve bu kılavuzları, ürünlerini ihraç ettiği ülkelerin diline tercüme ettirmektedir.

 

Neden Portakal Tercüme?

Portakal Tercüme 20 yıllık deneyimi ile sektörün lider ve öncü çeviri ofislerinden biridir.  Sahip olduğumuz tecrübe süresince dünyaca ünlü bir çok markaya tercüme hizmetleri vermiş bulunmaktayız. Sahip olduğumuz kurumsal deneyim sayesinde müşterilerimize eşsiz özellikler sunmaktayız. Bu özelliker;

Acil tercüme – Portakal Tercüme kurumsal müşterilerine acil tercüme hizmeti sunarak kurumsal müşterilerimizin gerekli durumlarda acil bir şekilde tercüme hizmeti almalarına ve mağdur duruma düşmemelerine imkan verir.

Hızlı teslimat – Acil tercümede olduğu gibi firmamız hızlı teslimat özelliği ile tercüme edilmiş belgeleri tam zamanında müşterilerimize ulaştırmamızı sağlamaktadır.

Sigortalı tercüme – Portakal Tercüme Ofisi, vermiş olduğu tercüme hizmetlerini Ray Sigorta tarafından sigortalayarak müşterilerinin görebileceği zararlara karşı koruma sağlamaktadır.

Süresiz arşivleme – Firmamız tercüme edilen belgelerin süresiz bir şekilde arşivlenmesine olanak tanır. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaç duydukları belgelere istedikleri zaman ulaşması sağlanır.

Gizlilik sözleşmesi – Portakal Tercüme Bürosu gerekli durumlarda gizlilik sözleşmesi yaparak tercüme içeriklerinin gizli kalmasını sağlamaktadır. Buna göre gizli içeriklerin firmamızdan dışarı sızması mümkün değildir.

 

Portakal tercüme 50 resmi dilde çeviri kapasitesiyle, uzman kadrosuyla ve öncü yenilikleriyle, güven içinde kullanım kılavuzu tercüme hizmeti alabileceğiniz, Türkiye’nin lider tercüme ofislerinden biridir.

Sosyal Medyada Paylaş