Ölüm Belgesi Tercümesi Nedir?

Ölüm belgesi ya da vefat belgesi bir kişinin hayatının son bulmasından sonra kişinin ölüm saati yeri ve sebebini duyuran resmi bir belgedir. Ölüm belgesi düzenlenmesindeki amaç; o kişinin gerçekten ölüp ölmediği, öldüyse de doğal olarak mı yoksa kasıtlı olarak mı öldüğünü belirlenmesi içindir.

Ölüm belgesi defin düzenleme, aile fertlerinden birinin vasiyete itiraz etmesi ya da hayat sigortası üzerinde hak talep gibi durumlarda kullanılır. Her ülke farklı prosedürlere kültüre ve kanunlara sahiptir. Tercüme yapacak kişi tercüme edeceği metindeki dili çok iyi bilmelidir. Bu yüzden ölüm belgesi tercümesi uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Ölüm belgesi çevirisi gerekli olduğu durumlarda yeminli ve noter onaylı olabilir.

Müşteri memnuniyetini esas alarak uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. İstediğiniz sürede hızlı bir şekilde çevirinizi teslim edeceğimizden ve gizlilik konusunda hassas davranacağımızdan şüpheniz olmasın. Dilerseniz gizlilik sözleşmesi imzalanır. Ayrıca tüm dillerde çeviri veya tüm dillerde noter onayı verebiliyor olmamız avantajlarımızdandır. Teknoloji çağının gereği olarak hızlı iletişim şart.

Bu yüzden online araçlarla (msn, skype, facebook, mail ) üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bunların yanında sürekli irtibat halinde olabileceğiniz bir ekibimiz var. Fiyatlarımız idealdir. (1. 000 karakter üzerinden değerlendirilir. ) Özel indirimlerimizin yanı sıra esnek ödeme gibi avantajlarımızla da müşterimizin daima yanındayız. Ayrıca ödemelerinizi online olarak yapabiliyor olmanız büyük kolaylıktır. Detaylı bilgi için web sitemizi inceleyebilir ya da müşteri hizmetlerine irtibata geçebilirsiniz. Bizimle çalıştığınıza memnun kalacağınızı umuyoruz.