Portakal Online Tercüme Hizmetleri

Portakal Tercüme 20 yıllık deneyim ve %100 müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş 50’den fazla resmi dilde çeviri yapabilen Türkiye’nin öncü firmalarındandır. Alanında uzman kadromuz hem tecrübeli hem de gelişen teknolojilere uyumlu bir şekilde hizmet vermektedir.  Buna göre Portakal Tercüme, bazı online tercümanlık hizmetleri sunmaktadır.

Portakal Tercüme, İstanbul’da geniş bir bölgeye yayılmış şubelerimize ulaşmakta sıkıntı yaşamaları durumunda ya da farklı bir şehirden Portakal Tercüme’nin eşsiz ve kaliteli hizmetlerinden faydalanmak istemeleri durumunda firmamızın online tercüme hizmetlerinden faydalanabilirler.

Online tercüman ihtiyacınız bulunması durumunda Portakal Tercüme internet sitesinde belirtilen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, tercüme ettirmek istediğiniz belgeleri belirterek fiyat teklifi alabilir ya da Whatsapp uygulaması üzerinden 0545 596 15 08 tercüme edilmesini istediğiniz belgeleri fotoğrafları ile göndererek ücret bilgisi alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda siz müşterilerimize ne kısa sürede dönüş yapılarak hızlı bir şekilde tercüme işlemlerinin başlaması, tercümenin bitirilmesi ve adresinize ulaştırılması sağlanacaktır.

 

Portakal Online Tercüme Nasıl Kullanılır?

Online çevirmen hizmeti alabilmeniz için tercüme ettirmek istediğiniz belgelerin karakter ve sayfa sayılarını biliyor olmalısınız. Belgelerinizdeki karakter sayısını öğrenmek için Belgemin Kaç Karakter Olduğunu Nasıl Hesaplanır ? makalemizi inceleyebilirsiniz.

Portakal Online Tercüme hizmeti ile belirlenen fiyatlara KDV dahil değildir. Ayrıca tasdikli çevirilerde tasdik ücreti müşteriye aittir. (Noter, Valilik, Konsolosluk, vb.)

Online tercüme hizmetlerinde kurumsal müşterilerimiz için uygun ve özel fiyatlar belirlenmektedir. Bu nedenle fiyat teklifi alırken kurumsal bilgilerinizi de iletmenizi rica ederiz. Ayrıca  öğretim görevlileri ve öğrenci tezleri için yapılan fiyat tekliflerinde özel ve uygun fiyatlar uygulanır.

Kurumsal hizmetlerimizde, özel fiyatlandırmanın yanında, arşivleme hizmeti, ücretsiz kargo, ücretsiz dosya teslimi ve alma, vadeli çalışabilme gibi özellikler sunuyoruz.

 

Online Tercüme Belge Güvenliği

Portakal Tercüme Bürosu, müşterilerinin güvenliğine en yüksek seviyeden önem verir ve korur.  Firmamız, şirket içi bilgilerinizin gizli kalacağının teminatı vermektedir. Eğer faaliyet alanınız ek gizlilik unsurları gerektiriyorsa ve ya göndereceğiniz bilgiler sizin için oldukça önemli ticari sırlar içeriyorsa, tarafımızda hazırlanan “Hizmet Sözleşmesi”ne “Gizlilik Sözleşmesi” ekleyerek imzalamaya hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Yazılı Çeviri, Sözlü çeviri, deşifre çeviri, Çapraz çeviri, Tercüman refakat hizmetleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

Hizmetlerimiz

Portakal Tercümanlık “Sözlü Çeviri”, “Yazılı Çeviri” ve “Diğer Hizmetler” olmak üzere üç farklı bölümde hizmet vermektedir. Profesyonel bir ekip ve üstün kalite anlayışıyla Portakal Tercümanlık, yaşanabilecek sıkıntılarda hızlı bir şekilde müdahale edebilecek tecrübeye de sahiptir.

Sözlü Çeviri

Bu hizmetlerin içerisinde sözlü çeviri simültane çeviri, ardıl çeviri, nikah tercümanlığı, tapu tercümanlığı, adliye tercümanlığı, cezaevi tercümanlığı, noter tercümanlığı, toplantı tercümanlığı ve turistik tercüme hizmetleri bulunuyor.

Yazılı Çeviri

Yazılı tercüme hizmetlerinde yazılı çevirilerde resmi belge çevirileri, yeminli çeviriler, akademik çeviriler gibi birçok çeviri türlerinde çalışmalar gerçekleştiriliyor.

Diğer Hizmetler

Yazılı ve sözlü çevirilerin yanı sıra redaksiyon hizmeti, tercüman refakat hizmeti ve yerelleştirme gibi hizmetlerde Portakal Terümanlık tarafından başarı ile gerçekleştirilen hizmetler arasında yer alıyor.

 

Online Tercüme Bürosu

Hukuki, ticari, tekniki akademik ya da edebi çevirilerde online olarak çeviri yapabilen ofisimiz, güvenilir ve hızlı hizmetin teminatını veriyor. Ayrıca Protakal Tercüme, bir çok avantalı özelliğe de sahiptir.

 

Nasıl Online Çeviri Hizmeti Alırım?

Online tercüme ofisi hizmetlerinden yararlanmak için çeviri yapılacak belgenizi fiyat teklifi al sayfamızdan gönderdikten sonra, Hedef ve kaynak dil belirtip acil tercüme yada Standart Hızda Çeviri yaptırabilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz tarafından ücretlendirme ve teslimat süresini öğrenebilirsiniz. tercüme fiyatları hakkında bilgi almak acil tercüme ihtiyacı olduğunda oldukça zordur.

Profesyonel çeviri hizmeti veren Portakal Tercüme de işleminiz online olarak daha hızlı ve kolay deneyimli tercüman ekibi ile her konuya yetkin profesyonellerden oluşur ve uzmanlık alanlarına göre gruplandırılmıştır. Dolayısı ile belgenizi sistem üzerinden gönderdiğiniz zaman hızlıca size en uygun çevirmeni tespit ederek tercüme hizmeti işleminiz başlatılır.

Tercüme Büromuzda her saat müsait çevirmen bulunduğu için, daha esnek çalışma saatleri ile projelerinizde 20 yılın vermiş olduğu deneyim ile Portakal Tercüme profesyonel tercüman kadrosuyla daha hızlı sonuç alabilirsiniz Portakal Tercüme uzman ve profesyonel tercüman kadrosuyla 20 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (168 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?