Portakal Pendik Tercüme Bürosu

Alanında uzman tercüman kadrosu ve 20 yıllık deneyimi ile Portakal Pendik Tercüme Bürosu kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde başarı ile hizmet vermektedir.

Portakal Tercüme titizlikle vermekte olduğu çeviri hizmetlerinde 20 yıllık tecrübenin ve benimsediği %100 müşteri memnuniyeti ilkesinin avantajıyla Pendik tercüme bürosu arayışında olan müşterilerimizin hizmetindedir.

Portakal Tercüme Ofisi Anadolu yakasının merkezi konumunda bulunan 5 büyük şubesi, kurumsal müşterilerine ve eğitim-öğretim üyelerine sağladığı avantajlarla Pendik’te ve Türkiye’de tercüme denince ilk akla gelen firmalardan biridir.

 

pendik tercume burosu portakal 500x300 Pendik Tercüme Bürosu

Portakal Tercüme Ofisi Nerededir?

Portakal Tercüme Ofisi, Anadolu yakasının merkezi konumlarında benzersiz kalitede hizmet vermekte olan beş farklı şubeye sahiptir. Türkiye’nin önde gelen çeviri firmalarından olan Portakal Tercüme, küresel çapta markalardan, öğrencilere, yabancı uyruklu müşterilerine, turistlere, uluslararası hukuki süreçlere dahil olanlara ve her kesimden on binlerce kişiye tercüme hizmeti vermektedir. Portakal Tercüme Ajansı şubeleri ise, Kartal, Maltepe, Ataşehir, Kadıköy ve Merkez olmak üzere beş konumdan oluşmaktadır.

Pendik bölgesinde tercüme ihtiyacı bulunan müşterilerimiz bizlere 444 82 86 nolu telefondan ulaşabilirler.

 

Portakal Pendik Tercüme Ofisi Kalitesi

Firmamız merkezi konumda bulunan 5 şubesi ile 20 yıllık tecrübenin ve 50 farklı dilde tercüme yapabilme kapasitesinin etkisiyle Türkiye’nin lider çeviri ofislerinden biri olmayı başarmıştır. Portakal Pendik Tercüme Bürosu alanında uzman çevirmen kadrosu ile titiz ve özenli hizmet vermektedir. Firmamızın ilkesi ise %100 müşteri memnuniyetidir. Buna göre Portakal Tercüme, Pendik’te çeviri ihtiyacı bulunan müşterilerine sigortalı tercüme hizmeti imkanı sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin herhangi bir şekilde tercüme hizmetlerimiz sebebiyle zarar görmelerinin önüne geçilmektedir.

Portakal Tercüme dünyaca ünlü bir çok şirket ile iş ortaklığı yapmaktadır. 20 yıllık deneyimimizde, Ford, Toyota, Türk Hava Yolları, Siemens, Watsons ve bunun gibi daha onlarca ünlü firma ile tercüme hizmeti konusunda çalışmaktayız.

Tercüme hizmetini kaliteli yapabilmek titizlik, özveri ve yüksek konsantrasyon ister. Uzman kadromuz bu unsurlara azami dikkat göstererek müşterilerimizin mağdur duruma düşmelerini engellemektedirler.

Pendik Tercüme bürosu ihtiyacı bulunan müşterilerimiz tüm bu özelliklerimizin yanında kurumsal ve eğitim üyelerine uyguladığımız özel avantajlardan da yararlanabilmektedirler. Bu doğrultuda internet sitemizde bulunan fiyat teklifi sayfamızdan ön bilgi alabilir, şubelerimize gelmelerine gerek kalmadan tercüme belgelerini yollayabilirler. Bu sayede firmamız zamandan da tasarruf etmenize imkan sağlamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (246 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?