Sağlık Raporu Çevirisi

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Değerlendir!)
Loading...

Sağlık Raporu Tercümesi ve Hizmetleri

Portakal Tercüme Bürosu tüm dillerde alanında uzman tıbbi tercümanlar kadrosuyla iş, evlilik, askerlik, spor ve ehliyet gibi çeşitli alanlarda kullanacağınız sağlık raporlarınızın tercümesini en hızlı şekilde hizmet vermektedir.

Evlilik, göç, okul, iş ya da vize gibi işlemlerde tüm diller için noter onaylı yada yeminli tercüman onaylı sağlık raporu çevirisi istenebilir.
Sağlık raporu tercümesi doktor tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Genel olarak devlet daireleri ve üniversiteler yeminli tercüme talep etmektedir. Transkript tercümesi, özgeçmiş tercümesi, pasaport tercümesi, doğum belgesi tercümesi, nüfus kayıt örneği tercümesi, bekârlık belgesi ve akademik tercüme gibi çeşitli alanlarda tercüme hizmetleri alınabilir.

Sağlık raporu tercümesi Almanca, Arapça, Arnavutça, Farsça, İtalyanca, Japonca, İngilizce, Korece, Kazakça, Latince, Macarca, Makedonca, Moğolca,
Osmanlıca, Özbekçe Portekizce, Slovakça, Sırpça, Rusça, Türkçe, Türkmence, Tatarca ve daha bir çok dilde noter yeminli tercümanlar tarafından verilmektedir.

Ayrıntılı bilgi almak için 444 82 86 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?