Sağlık Raporu Tercümesi ve Hizmetleri

Portakal Tercüme Bürosu tüm dillerde alanında uzman tıbbi tercümanlar kadrosuyla iş, evlilik, askerlik, spor ve ehliyet gibi çeşitli alanlarda kullanacağınız sağlık raporlarınızın tercümesini en hızlı şekilde hizmet vermektedir.

Evlilik, göç, okul, iş ya da vize gibi işlemlerde tüm diller için noter onaylı yada yeminli tercüman onaylı sağlık raporu çevirisi istenebilir. Sağlık raporu tercümesi doktor tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Genel olarak devlet daireleri ve üniversiteler yeminli tercüme talep etmektedir. Transkript tercümesi, özgeçmiş tercümesi, pasaport tercümesi, doğum belgesi tercümesi, nüfus kayıt örneği tercümesi, bekârlık belgesi ve akademik tercüme gibi çeşitli alanlarda tercüme hizmetleri alınabilir.

Sağlık raporu tercümesi Almanca, Arapça, Arnavutça, Farsça, İtalyanca, Japonca, İngilizce, Korece, Kazakça, Latince, Macarca, Makedonca, Moğolca,
Osmanlıca, Özbekçe Portekizce, Slovakça, Sırpça, Rusça, Türkçe, Türkmence, Tatarca ve daha bir çok dilde noter yeminli tercümanlar tarafından verilmektedir.

Ayrıntılı bilgi almak için 444 82 86 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

 

Neden Portakal Tercüme?

Firmamız 20 yıllık tecrübe ile 50’den fazla resmi dilde tercüme ve çevirmenlik hizmetleri vermektedir. Sağlık raporu çevirisi alacak müşterilerimizin ihtiyaçlarını bu sayede çok iyi bir şekilde anlayabiliyor, çeviri işlemlerini en kısa sürede, kaliteli bir şekilde yapabiliyoruz. Bu durum hem müşterilerimize zamandan tasarruf etme imkanı tanıyor hem de Portakal Tercüme ayrıcalığı ile kaliteli hizmet alma şansı veriyor.

Portakal Tercüme uluslararası kalite standartları sertifikaları ile kalitesini ispatlamış bir çeviri firmasıdır. Buna bağlı olarak onlarca ulusal ve dünya çapında ünlü marka ile iş ortaklığı gerçekleştirmekteyiz.

Portakal Tercüme Bürosu sahip olduğu benzersiz özellikleri ile sektörün önde gelen tercüme ajanslarından biridir. Her gün yüzlerce tercüme hizmeti vermekte olan firmamız, İstanbul’un merkezi 5 farklı bölgesinde şubelere sahiptir. Bu sayede müşterilerimizin Portakal Tercüme’ye kolayca ulaşabilmesini sağlamaktayız. Şubelerimiz, Kadıköy, Maltepe, Ataşehir, Kartal ve Merkez olmak üzere bulunmaktadır.

 

Portakal Tercüme Eşsiz Hizmetleri

Sağlık rapor tercümesi ihtiyacınız bulunduğu durumlarda firmamız, online olarak da hizmet verebilmektedir. Bunun için web sitemizde detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz. Tecrübeli kadromuz sağlık raporu çevirisi yapmasının yanında, hızlı teslimat, acil tercüme, süresiz belge saklama, gizlilik sözleşmesi gibi özelliklerle sağlık raporu konusunda tercüme hizmetleri vermektedir.

Sosyal Medyada Paylaş