Altyazı (Subtitle) Tercüme Hizmetleri

Tercümanlık firmamızın önemli hizmetlerinden biri de altyazı çeviri işlemleridir. Altyazı çeviri işleminde en önemli iki husus doğru ve uyumlu tercüme olması ve altyazının senkronize şekilde ilerlemesidir. Çeşitli konulardaki video klipleri, belgeseller, uzun metrajlı filmler, sanatsal ve kültürel konular  alanlarda tam senkronize halde doğru bir şekilde altyazı çeviri hizmeti vermekteyiz.

Böylece dublaj yapılmamış ya da yapılması pek beklenmeyen önemli videolar, filmler ya da diziler için altyazı tercümesi yapılacak işiniz güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Konuşmaların ekran karelerinde az kalışı ve vurgulanması gereken anlamın aynen verilmesi durumu, altyazı tercümelerinin kolay olmadığını en iyi bir şekilde özetler. Buna karşın tercüme bürosu deneyimli çevirmenlerimiz senkronize uyumunu ve verilmek istenen mesajları, cümle içeriklerini olduğu gibi dizi formatına paralel şekilde tercüme etmektedir.

Duyma ve görme eylemlerinin uyumlu biçimde sergilendiği altyazı çevirilerini çeşitli yabancı dillerde yapmaktayız. Altyazı tercümesi(Subtitle) metin çevirisi ya da eşzamanlı tercüme gereksinimleriniz için 7/24 saat sitemizdeki çeviri bürosu iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Doğru, hızlı ve güvenli çeviri hizmetleri için doğru adrestesiniz. Çeviri hizmetlerimizden çok memnun kalacaksınız.

Portakal Tercüme bürosu, deneyimli uzman çevirmenlerimiz eşliğinde müşterilerimize eksiksiz tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme çalışmalarımız çeşitli konu kategorilerinde olup en iyi şekilde yapılmaktadır. Noter Yeminli Tercüme, işletme tercümesi, bilimsel teknik tercüme, medikal tercüme, hukuki tercüme, finansal tercüme ve pasaport tercümesi gibi çok çeşitli tercüme ihtiyaçlarınız için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Altyazı çeviri fiyatları hakkında bilgi almak için Online Tercüme sayfamızı tıklayınız.