Tez Çevirisi

Portakal Tercüme olarak 20 yıllık deneyimimizle üniversite öğrencilerine ödev ve tez tercüme konusunda uzman kadromuzla yardımcı olmaktayız. Üniversite öğrencileri bize tercüme yaptırmak istedikleri ödevleri ve tezlerini bize elden veya info@portakaltercume.com portakaltercüme@gmail.com adreslerimize gönderdiklerinde Portakal Tercüme Bürosu olarak ödev ve tezlerinizi hedef dilden istedikleri dile en hızlı ve kaliteli bir şekilde her biri kendi alanında uzman tercümanlarımız tarafından istenilen zamanda tercümesini yapar teslim ederiz.Ayrıca Portakal Tercüme Bürosu olarak siz değerli öğrencilerimizin eğitimlerinde bizimde payımızın bulunması açısında ödev ve tez tercümelerinizde öğrencilere özel indirimli fiyatlarımızdan hizmet vermekteyiz.

Portakal Tercüme Bürosu olarak, bünyesinde barındırdığı yeminli tercümanlar ile tez çeviri projenize uygun alanında uzman çevirmenler ile çalışıyoruz . Bu sayede çevirisi yapılacak belgeniz kaliteli ve profesyonelce teslim edilir.

Tez-Ödev Çevirisini Yaptığımız Belgeler

Tez hazırlığı sırasında akademik makale çevirileri, İngilizce kitap çevirisi, akademik rapor çevirileri gibi pek çok akademik çeviri hizmetinden yararlanılmaktadır. Tezin hazırlık aşamasının ardından tez yazımı sırasında da İngilizce tez çevirisi hizmeti sunmaktayız.