Tıbbi/Medikal Tercüme Hizmetleri

Sizlere kısa sürede ulaşan farklı dildeki bir yazınızı en kısa sürede çevirisini yapıp sizlere ulaştırmaktayız. Tıbbi tercüme hizmetimiz ile alakalı çeviri fiyatı almak için Online Tercüme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Portakal Tercüme Bürosu, sağlık sektöründe hizmet veren tüm özel ve kamu kuruluşlarının, hastanelerin, ilaç firmalarının, ve tıbbi/medikal sektöründe hizmet veren tüm şirketlerin tıbbi raporlarını, sözleşmelerini, teknik şartnamelerini, sertifikalarını, ihale dokümanlarını, üretim anlaşmalarını, faaliyet raporlarını, biyo istatistiksel analizlerini, medikal araç-gereç kataloglarını ve her türlü tıbbi çeviri evraklarını 20 yılı aşkın tecrübesi ve alanlarında uzman geniş mütercim-tercüman kadrosuyla tercüme etmekte, teknik tercümanlar tarafından yapılan tercüme işlemleri alanlarına göre hekim, kimyager ve biyologlar tarafından edite edilmektedir.

Tıbbi tercüme ve Eczacılık çevirileri yüksek bir uzmanlık seviyesi gerektirir ve yalnızca uygun yeterliğe sahip çevirmenlerce yapılmalıdır.

Tıbbi çeviri‘leriniz için Portakal Çeviri Bürosu’nu tercih edebilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden kişilerin, tercüme işlerinde mutlaka kartal çeviri bürosuna uğradıkları bilinmektedir. Alanında uzman çevirmen kadrosu ile ve noter yeminli tercümanları ile birlikte her alanda ve Dünya’nın birçok dilinde tercümeleriniz gerçekleştirilmektedir. Tıbbi/ Medikal Tercüme alanı anadilden hedef dile çevirilerde oldukça başarı göstermektedir.

Alanında uzman olan çevirmen kadroları, bu çevirileri yaparken hiç bir sıkıntı oluşturmadan bütün çevirileri zamanında teslim etmektedir. Hem online bir şekilde internet üzerinden anlaşarak fiyat alabilir, hem de tercüme bürolarını ziyaret edebilmektesiniz. Çeviri büroları özellikle Tıbbi/medikal tercüme alanlarında eksiklik yaşamaktadırlar. İstanbul Kartal’da 20 yıllık tercümanlık deneyimine sahip şirket. Tercüman kadrosunu genişletmi ve Siemens, Abb, Turkcell gibi dev firmalarla kalitesini ıspatlamıştır. Noter Yeminli Tercüme büroları, her alanda eksiksiz yazılı ve sözlü çevirilerinizi yapmaktadır. Simultane ve ardıl çeviri işlemleri içinde güvenle tercih edebileceğiniz bu firmalar, hiç bir şekilde size zorluk çıkarmayacaktır.

Bir çeviri bürosu yapılacak işleri ne kadar kısa sürede ve doğru şekilde teslim ederse o kadar başarılı demektir. Eksiksiz ve kusursuz çevirilerinizi bu tercüme bürolarında yapabilirsiniz. Bunun yanında özel ve resmi dökümanların çevirileri de müşteri memnuniyeti ve gizliliği için dikkatli ve hassas bir şekilde yapılmaktadır. Hem bilgilerinizi ve çevirilerinizi koruyacak hem de gönül rahatlığı ile çevirilerinizi yaptıracaksınız.