Transkript Tercümesi

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Değerlendir!)
Loading...

Transkript Tercüme Hizmetleri

Türkçedeki anlam karşılığı not döküm tercümesi olan transkript, okul denklik başvurularında ya da yatay geçişlerde almış olduğunuz eğitimin içeriği hakkında detaylı bilgi almak için istenen bir belgedir.

Yurt dışındaki okullara Transkript Tercümesi için başvuruda bulunduğunuzda, noter tasdiki şart koşulu aranmaz yalnızca yeminli tercümanın kaşesi ve imzasının tercüme üzerinde bulunması yeterli olacaktır. Eğer YÖK’E denklik başvurusunda bulunacaksanız, not dökümü tercümelerinizde noter onayının bulunması gereklidir.

Dilerseniz bu hizmeti aldığınız tercümanlık hizmeti veren yerden talep edebilirsiniz. Tercüme hizmeti veren yerler müşterilerinin istekleri doğrultusunda Transkript Tercümesini kargoyla adreslere gönderebilmektedir.

Transkript tercüme hizmetleri İngilizce, Almanca, Çekçe, Latince, Çince, Macarca, Makedonca, Rumca, Moldovca, Romence, Vietnamca, Korece, Azerice, İbranice, Rusça, Bulgarca, Slovakça, Özbekçe, Portekizce, Kırgızca, Yunanca, Gürcüce gibi pek çok dilde yapılabilmektedir. Transkript çeviri ücretleri dillere göre değişiklik göstermektedir.

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?