Acil Çeviri

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Acil Çeviri

Çeşitli üniversiteleri okumanın yanında anadilden farklı bir dil bilmek insanların kültürüne büyük ölçüde katkı sağlar. Kültürün ve bilginin artmasının yanı sıra iki insan arasındaki iletişimin de kalitesi farklı dil bilgileriyle artış gösterir. Özellikle dünyada oldukça yaygın şekilde kullanılan İngilizce hakkında insanların bilgisinin olması insan hayatına yardımcı bir durumdur.

Ancak İngilizce bilgisine sahip olup da çeşitli kurumsal sözleşme ya da makale çevirileri yapılamayabilir. Bu durumda acil çeviriye ihtiyaç duyuluyor. Firmaların ya da kişilerin profesyonel çeviriye olan ihtiyaçlarını İngilizce tercüme büroları sağlıyor. Birçok sektörde insanların sağlıklı iş iletişimi kurmalarını sağlıyor.

 

İngilizce Tercüme Bürosu Nedir?

Firmaların ya da kişilerin özel olarak İngilizce metin çevirisine ihtiyacı olabiliyor. Bu çeviriyi sağlaması adına işinde uzman ve deneyimli kişilerden yardım alma ihtiyacı oluşuyor. İngilizce tercüme büroları da insanların bu ihtiyaçlarına kaliteli şekilde karşılık veriyor.

Türkiye’nin her yerinde bulunan İngilizce tercüme büroları, bünyesinde yeminli ve işinde uzman tercümanlar barındırıyor. Üniversitelerin çeviri bilim bölümlerinden mezun olan ve kendilerini geliştirmiş tercümanlar aracılığı ile çeviriler tamamlanıyor. Sadece İngilizce tercümanları ile değil daha kaliteli metinlerin oluşması açısından Türkçe uzmanı editörlerle çalışılıyor. Hemen gerçekleştirilmesi gerekilen işlemlerde acil çeviri hizmeti verilerek gerekli hizmet sağlanıyor.

 

Yeminli Tercüman Nedir?

İngilizce çeviri metinleri özel iş görüşmeleri, herkesçe bilinmemesi gereken diplomatik yazılar olabilir. Çevirmen metindeki her yazıya hakim olduğu için öğrendiği bu bilgileri başkasıyla paylaşmaması adına alınan yöntem yeminli unvanına sahip olmasıdır. Tercüman, çeviri bilim diploması ile notere başvurarak yeminli unvanına sahip olabilir. Bu sayede özel, gizliliğin esas olduğu metinleri çevirebilir ya da sözlü çeviri yapmak için görüşmelere katılabilir.

 

İngilizce Tercüme Bürolarının Faydaları Nelerdir?

  1. Gizlilik: İngilizce tercüme büroları kişilere güvenilirliği yüksek bir hizmet veriyor. Tercümanların yeminli olmasının yanı sıra çeviri hizmeti alacak kişinin talebiyle gizlilik sözleşmesi imzalanabiliyor. Metni okuyup çeviren kişinin ve düzenleyen editörün öğrendikleri bilgileri kimseyle paylaşmaması adına sözleşme imzalanır ve hizmeti alan kişi kendini güvende hisseder.
  2. Yazım Kurallarına Uygun Ve Akıcı Dile Sahip Metin: İngilizce dilinden Türkçe’ye çevrilen metinde editör yardımı ile revize sağlanır. Türkçe kurallarına uygun şekilde devrik cümle olmaksızın akıcı bir dil tercih edilir. Noktalama işaretlerine de uyum sağlanarak kusursuz bir çeviri müşteriye sunulur.
  3. Acil Çevirilere Karşılık Hızlı Hizmet Talebi: Hemen çevirisi yapılması gerekilen acil bir iş sözleşmesi, önemli bir makale ya da metin olabilir. İngilizce tercüme büroları bu tür çeviriler için acil tercüme seçeneğini barındırıyor. Kişilerin talep ettiği süre de çevrilen metin hazırlanarak sunuluyor. Hızlı olması çevirinin kalitesinde herhangi bir azalmaya sebep olmuyor.
  4. 7/24 Çeviri Danışmanlığı: Çeviri hizmetlerinin yanı sıra destek ve danışmanlık söz konusu olabilir. Bunun için günün her saati telefon ya da mail yoluyla İngilizce tercüme bürolarına erişim mümkündür.

İngilizce tercüme büroları ile asıl dili aratmayan bir çeviri sağlanarak bilgi aktarımı ve iletişim profesyonel şekilde gerçekleşir.

 

Sözlü Çevirme Hizmetleri

İngilizce tercüme büroları sadece metin çevirme konusunda hizmet vermiyor. Yabancı iş ortakları ile gerçekleşen toplantılarda ve görüşmelerde birebir çevirme hizmetini müşteriler talep edebiliyor. Sağlanan koşullarla tercüme bürosunda hizmet veren tercüman, telekonferans ya da birebir toplantıya katılıp çeviri yapabilir. Hem İngilizce- Türkçe hem de Türkçe- İngilizce iletişimin sağlanması konusunda destek oluşturuyor.

 

Acil Çeviri Bürolarına Ulaşım

Her şehirde yer alan İngilizce tercüme bürolarına internet yoluyla ulaşılabilir. Mail adresi, telefon numarasının yanı sıra adrese giderek yüz yüze görüşme sağlanır. Gerekli gizlilik anlaşmaları yapılarak İngilizce çeviri hizmeti alınabilir.

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?