Acil Çeviri için, Portakal Tercüme Bürosu

Portakal Tercüme, 20 yıllık tecrübesi ve alanında uzman çevirmen kadrosu ile 52 resmi dilde kaliteli ve hızlı acil çeviri hizmeti vermektedir.

Acil tercüme yapılacak dosyalarınızı noter tasdik ya da apostil tasdik işlemlerini hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Acil tercüme taleplerinde ıslak imzalı teminli tercüme olarak gerekiyorsa dosyalarınızı kurye ya da kargo hizmetinden faydalanarak dosyalarınızı bize gönderebilirsiniz.

Acil çeviri belgelerinizin çeviri konusunda uzman ve yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Dünyanın her noktasına acil tercüme ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Acil İngilizce çeviri, acil Arapça çeviri ve acil Almanca çeviri gibi tercüme hizmetlerimiz ile sizlere en Hızlı tercüme hizmetini sunuyoruz.

Şirketimiz hafta sonu, Cumartesi ve Pazar günü de çalışmaktadır, Siz de 7 gün 24 saat acil çeviri yaptırmak için “Online Tercüme” sayfamızdan belgenizi gönderin ve işlemlerinizi başlatın!

 

Acil Tercüme Hizmetlerimiz

İş yaşamımızı kolaylaştırmak, zamanı iyi yönetmemize destek olabilmek için Portakal Tercüme olarak “Acil Tercüme” hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetin altyapısı, 15 yıldır hizmet verdiğimiz alanlarında Türkiye’nin ve Dünya’nın en iyi şirketleri olan müşterilerimizin çalışma prensipleri titizlikle incelenerek oluşturulmuştur.

“Acil Çeviri” hizmetinde, tercümeleriniz alanlarında uzman ve yalnızca acil tercüme için görevlendirilmiş, ofislerimizde tam zamanlı olarak çalışan tercüman ekibiyle yürütülür. Acil çevirilerinizin en kısa sürede tamamlanmasının yanı sıra, aynı uzman çevirmen ekip tarafından her dokümanınızda aynı kalitenin elde edilmesi sağlanmıştır.

Teknolojinin gelişmesi özellikle internetin varlığı, günlük yaşantımızı kolaylaştıran sayısız yeniliği beraberinde getirmiştir. Bireyler ve işletmeler işlerini en hızlı şekilde tamamlama şansı yakalamakla birlikte, bir de ikilem oluşmuştur. Teknoloji ve internet sayesinde ihtiyaçlar daha az zaman harcayarak karşılanırken, eskisinden daha fazla zamana ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun anlamı, kısa sürede daha verimli işler yapabiliyorken, diğer taraftan daha fazla iş üretmek için daha fazla zamana gereksinim duymamızdır.

 

Sosyal Medyada Paylaş