İngilizce Tercüme Fiyatları

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

İngilizce Çeviri

Portakal Tercüme Bürosu 20 yıllık deneyim ve alanında uzman tercüman kadrosuyla verdiği kaliteli ingilizce çeviri fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız 8ngilizce ceviri konusunda alanında uzman ve %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışan çevirmenlerden oluşmaktadır. Kurumsal ve bireysel tercümelerde sahip olduğumuz deneyim ve kalite standartlarımızla Türkiye’nin öncü firmalarından biriyiz.

Kurumsal anlamda 20 yıllık süreçte yüzlerce uluslararası ünlü marka ve yerel firmalarla çalışmış olan Portakal Tercüme 8ngilizce ceviri hizmetlerini en kaliteli şekilde vermek için çalışmaktadır.

 

Neden Portakal Tercüme?

Portakal Tercüme olarak çok şeffaf bir fiyat politikası uygulamaktayız. Herhangi bir çeviri standardının bulunmadığı Türkiye’de, ehil olmayan kişilerin yada her dil bilen kişinin tercüme bürosu açtığı ülkemizde tercüme sektöründeki düzensizlik İngilizce tercüme fiyatlarına da yansımaktadır.

Bağlı olduğumuz UDİÇED ve Turçef  Yeminli Çevirmenlik Federasyonu’nun belirlemiş olduğu fiyat listesini uygulamaktayız.  İngilizce çeviri fiyatlarında birim fiyat TURÇEF tarafından belirlenen fiyat standartlarına uygun olarak yürütülmektedir. Bu fiyatları büromuzdan talep edebilirsiniz.

 

Portakal Tercüme Fiyatları

İngilizce dilindeki evraklarınızın çeviri ücretleri hakkında bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilir. FİYAT TEKLİFİ AL sayfamızdan online olarak fiyat alabilir, bizlere telefon  ya da mail yolu ile gönderebilirsiniz.

WhatsApp: +90 543 953 21 75
Mail: info@portakaltercume.com.tr

 

Portakal Tercüme Avantajları

Firmamız kurumsal ve bireysel müşterilerimize göre avantajlı 8ngilizce ceviri avantajları sunmaktadır. Dünyaca ünlü bir çok firma ile iş ortaklığı yapmış olan Portakal Tercüme, aynı zamanda bir çok büyük projede de çözüm ortağı olarak hizmet vermiştir. Bu anlamda sahip olduğumuz deneyim ve hizmet kalitemiz ile gurur duymaktayız.

Edindiğimiz deneyimlere göre şekillendirdiğimiz müşteri avantajları ise firmamızı Türkiye’nin öncü İngilizce çeviri firmalarından biri haline getirmiştir.

Acil Tercüme ve Hızlı Teslimat – Portakal Tercüme acil İngilizce çeviri hizmeti vererek gerekli durumlarda hızlı bir şekilde kalite hizmet vermektedir. Ayrıca yapılan tercüme işlemleri anlaşmalarımız sayesinde hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.

Ucuz 8ngilizce Ceviri – Firmamız Türkiye’nin en uygun fiyatlı İngilizce tercüme fiyatlarını sunabilmektedir. Kurumsal müşterilerimize ve eğitim-öğretim üyelerine sunduğumuz özel fiyatlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Süresiz Arşiv – Kurumsal müşterilerimize, talep etmeleri halinde süresiz arşiv imkanı sunmaktayız. Buna göre müşterilerimiz diledikleri zaman tercüme edilmiş belgeleri Portakal Tercüme’den talep edebilmektedirler.

Benzer İçerikler

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (444 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...

Tercüme Yaptığımız Diğer Diller

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?