Portakal Tercüme - Ataşehir Şubesi

İstanbul Kartal, Maltepe, Ataşehir, Kadıköy olmak üzere
4 farklı lokasyonda 5 şubemiz ile hizmet vermekteyiz.

Ataşehir Şube


Şerifali Mah. Çetin Cad. Kızkalesi Sok. Şua Yapı Elite Plaza ABlok No:1 D:4 34775
Ümraniye /İstanbul /Türkiye

444 82 86

+90 545 596 15 08

atasehir@portakaltercume.com.trYol Tarifi Al

Portakal Ataşehir Tercüme Bürosu

Dünyanın tüm resmi dillerinde, her türlü sözlü ve yazılı tercüme hizmetleri vermekte olan Portakal Ataşehir Tercüme Bürosu, sektörünün önde gelen firmalarından biridir.

Müşteri odaklı kalite hizmet prensibiyle ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet sunan Portakal Medya, bu prensiplerini tüm şubelerine de aktarmıştır. Hızlı ve güvenilir bir şekilde sözlü ve yazılı tercüme ihtiyaçlarınızda Portakal Ataşehir Tercüme Bürosu, uzman tercüman kadrosu ve 20 yıllık deneyimi ile siz müşterilerimizi beklemektedir.

Portakal Tercüme, hukuki, ticari, teknik, akademik çalışmalarda tercüme hizmeti vermektedir. Alanlarında uzman kadromuz her türlü çeviri hizmeti ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.

Tercüme sektörüne yön veren, öncü yeniliklerimiz ve her geçen gün artan nitelikli ekip arkadaşlarımızla sizleri, Portakal Tercüme kalitesini tecrübe etmeye davet ediyoruz.

 

Verdiğimiz Hizmetler

Ataşehir Tercüme bürosu öncü firma olarak bir çok tercüme ve çeviri hizmeti vermektedir. Bunlar arasında yazılı ve sözlü tercümeler bulunmaktadır.

Özellikle önemli konferanslarda ya toplantılarda ihtiyaç duyulan simültane çeviri hizmeti ile Portakal Ataşehir Tercüme Ofisi fark yaratmaktadır. Bunun yanında ardıl çeviri, nikah tercümanlığı, toplantı tercümanlığı gibi aktif bir şekilde çeviri yapılması gereken durumlarda da Portakal Tercüme Türkiye’nin en kaliteli hizmetlerini vermektedir. Bunlar haricinde adliye tercümanlığı, tapu tercümanlığı, turistik tercüme  hizmetleri gibi bir çok sözlü tercümanlık da hizmetlerimiz arasındadır.

Resmi belge çevirilerinde tercüme ofisimiz, hızlı bir şekilde minimum hata ile sonuç elde etmeye odaklanmıştır. %100 müşteri memnuniyeti prensibini burada da gösteren Portakal Tercüme resmi belge çeviri, yeminli çeviri, noter tasdikli tercüme ve apostil tasdikli tercüme hizmetleri vermektedir. Bunların yanında Portakal Tercüme Ataşehir Şubesi teknik tercüme, hukuki tercüme, web sitesi çeviri, altyazı tercümesi gibi daha bir çok yazılı çeviri hizmetleri verilmektedir.

 

Neden Portakal Tercüme Bürosu?

Portakal Ataşehir Çeviri Ofisi 20 yıllık deneyim ve müşteri memnuniyeti prensibiye hizmet vermektedir. Bunların yanında Portakal Tercüme ve Portakal Tercüme şubelerini eşsiz kılan bir çok özellik bulunmaktadır. Bu özellikler firmamızı sektörün önce ve yön belirleyen firmalarından biri yapmaktadır.

Portakal Ataşehir Çeviri Şubesi ile yapacağınız hizmet anlaşmaları sigortalanarak zarar görmeniz engellenir. Tercümelerimiz Ray sigorta tarafından sigortalanmıştır. Bu sayede tercümelerimiz nedeniyle görebileceğiniz zararlar sigorta kapsamında karşılanacaktır.

Firmamız hızlı kurye servisi ile tercümelerinizi, özellikle acil durumlarda sizlere yetiştirerek zor durumda kalmanızın önüne geçer. Bunun yanında süresiz arşiv hizmetimiz, faydalandığınız tercüme hizmetinin bir kopyasını saklayarak gerekli durumlarda size tekrar göndererek sorun yaşamanızın önüne geçiyor.

Sosyal Medyada Paylaş
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?