Portakal Tercüme - Maltepe Şubesi

İstanbul Kartal, Maltepe, Ataşehir, Kadıköy olmak üzere
4 farklı lokasyonda 5 şubemiz ile hizmet vermekteyiz.

Maltepe Şube


Bağlarbaşı Mahallesi Sakızağacı Sokak Aydınlar İş Mrk. No:36 K:2 Ofis No:308
P.K. 34844 Maltepe / İstanbul

444 82 86

+90 505 596 15 03

maltepe@portakaltercume.com.tr


Yol Tarifi Al

Portakal Maltepe Tercüme Bürosu

Maltepe’de bulunan Portakal Maltepe Tercüme Bürosu, 50’nin üzerinde resmi dilde, 20 yıllık tecrübemizle hizmet vermektedir.

Alanlarında uzman kadromuz, yüksek kalite iş disipliniyle ve %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle hizmet vermeyi kendilerine görev edinmişlerdir. Bu bağlamda Portakal Maltepe Tercüme Bürosu hizmetlerinden gönül rahatlığı ile faydalanabilir, internet sitemizden fiyat teklifi alabilir, yazılı ve sözlü tercüme hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.

Uzmanlık gerektiren çeviri ihtiyaçlarınızda Portakal Tercüme’nin üstün kalite standartları, Maltepe Ofisi için de geçerli olacaktır. Şubemiz Müşteri odaklı kaliteli hizmet ilkesiyle hizmet vermektedir. Buna bağlı olarak sahip olduğumuz bir çok uluslararası kalite tescil belgesi ve sertifikalar, bizi eşsiz kılan ve kıvanç duyduğumuz referanslarımızdır. Bunun yanında hizmet vermekte olduğumuz teknoloji devi şirketler ve küresel büyüklükteki markalar bir diğer önemli referans kaynağımızdır.

 

Verdiğimiz Hizmetler

Tüm şubelerimizde olduğu gibi Portakal Maltepe Tercüme Ofisi de güvenilir, hızlı be kaliteli bir şekilde hizmet vermek istiyoruz. Buna bağlı olarak ticari, hukuki, teknik, akademik ve edebi, yazılı ve sözlü tercüme hizmetlerini siz müşterilerimize sunuyoruz.

Tercüme büromuz, Maltepe’de Simültane çeviri, ardıl çeviri, nikah tercümanlığı gibi sözlü çeviriler yapmaktadır. Bunun yanında resmi belge çeviri, yeminli çeviri, noter tasdikli çeviri, apostil tasdikli çeviri gibi resmi evraklarla ilgili tercümanlık hizmetlerini vermektedir. Redaksiyon hizmeti, yerelleştirme (lokalizasyon), tercüman refakat hizmeti gibi hizmetlerimiz de sizlerin hizmetindedir.

Neden Portakal Tercüme Bürosu?

Portakal Tercüme, 20 yıllık tecrübesi ve 50 farklı resmi dilde verdiği, %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerinin yanı sıra, sunduğu eşsiz özellikleri ile de Türkiye tercüme sektörünün yön belirleyen ve öncü firmasıdır.

Portakal Tercüme Maltepe Şubesi, kurumsal firmalarla yaptığı çalışmalarda çeşitli avantalar sunmaktadır.

Uzman ve deneyimli tercüman kadromuz, en düşük hata payı ile çeviri yapmakta ve müşterilerimizin olası zararlardan korunmasını sağlamaktadır. Ayrıca süresiz arşiv özelliğimiz ile tercüme ettirdiğiniz belgelere istediğiniz zaman ulaşmanızı ve belgeleriniz kaybetmeniz durumunda madur duruma düşmemenizi sağlıyoruz.

Hızlı kurye özelliğimiz ile Portakal Tercüme Maltepe Ofisi, tercüme edilen belgelerin mümkün olan en hızlı şekilde size ulaştırılması için çalışmaktadır. Çevirileriniz Ray Sigorta kapsamında sigortalanarak tercümelerimizden dolayı uğrayabileceğiniz zararların karşılanması sağlanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?