Portakal Tercüme - Kadıköy Şubesi

İstanbul Kartal, Maltepe, Ataşehir, Kadıköy olmak üzere
4 farklı lokasyonda 5 şubemiz ile hizmet vermekteyiz.

Kadıköy Şube


Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Caddesi Altıyol İş Hanı No:1 Kat:2 P.K. 34714
Kadıköy/İstanbul

444 82 86

+90 544 626 43 19

kadikoy@portakaltercume.com.tr


Yol Tarifi Al

Kadıköy Tercüme Bürosu

İstanbul Kadıköy ilçesinde 20 yıllık deneyimle Portakal Tercüme, profesyonel tercüman kadrosuyla yeminli tercüme hizmeti vermektedir.

Kadıköy ilçesinde bulunan büromuzu ziyaret ederek tercüme hizmeti alabileceğiniz gibi web sitemizden online bir şekilde de belgeniz ile alakalı fiyat teklifi almanız mümkündür. Portakal Tercüme, noter onaylı, tasdik gerektiren her türlü yeminci tercüme ve apostil tasdikli tercüme işlemlerinizi sizin için hızlıca çözümleyebilmektedir.

Dilerseniz hızlı kurye aracılığı ile belgelerin elinize hızlıca ulaştırılmasını da sağlayabilmekteyiz. Bu sayede Kadıköy Portakal Tercüme Bürosu bulunduğunuz yer konusunda endişelenmenizin önüne geçebilmektedir.

 

Verdiğimiz Hizmetler

Portakal Tercüme 20 yılı aşkın tercüme deneyimi bulunan ve alanında uzman mütercim tercüman kadrosuyla çalışmaktadır. Deneyimli ve yenilikçi kadromuz, çağın gerekliliklerine ayak uydurmuş, teknolojik imkanları değerlendiren ve online olarak hizmet verebilen bir ekipten oluşmaktadır.

Çalıştığımız firmalar arasında bir çok teknoloji devi, sektöründe öncü, global ve yerel firmalar bulunmaktadır. Bu bağlamda kusursuz bir proje yönetimi yeteneğine sahip olduğumuzu ve uluslararası kalite belgeleriyle tescilli bir marka olduğumuzu belirtmekten kıvanç duyuyoruz.

Sertifikalarımız için tıklayınız.

Kadıköy Tercüme Büroları arasında yer alan şubemiz, online tercüme, çapraz tercüme gibi hizmetler verebilmektedir. Ayrıca gizlilik sözleşmeleri ile müşterilerini korumaktadır. Kurumsal firmalara özel ve uygun fiyatlar belirleyen Portakal Tercüme, süresiz arşiv hizmeti, kurye hizmeti, müşteri bilgilendirme servisi, tercüme editörleri denetimi gibi hizmet ve özellikleri de sunmaktadır.

 

Neden Portakal Tercüme Bürosu?

Kadıköy çeviri bürosu arayışınız bulunuyorsa Portakal Tercüme, Kadıköy Tercüme Bürosu tarafından hizmet alabilirsiniz. Bunun için, info@portakaltercume.com.tr adresine mail yoluyla başvurabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp uygulamasını kullanarak, belgelerinizin fotoğraflarını çekerek, +90 505 596 15 03 numaralı telefonumuza iletip, fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bir diğer teknolojik yöntem olan Skype üzerinden “Portakaltercume” adlı Skype üyeliğimize belgelerinizi  göndermeniz mümkündür.

Kadıköy tercümanlık bürosu arayışınıza Portakal Tercüme ile kaliteli bir şekilde son verebilirsiniz. 20 yıllık tecrübemizle sizlerin hizmetindeyiz. Simultane Çeviri, Ardıl Çeviri, Nikah Tercümanlığı, Toplantı Tercümanlığı gibi aktif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bunun yanında Resmi Belge Çeviri, Yeminli Çeviri, Noter Tasdikli Çeviri, Apostil Çeviri hizmetlerimizden de online bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bunların yanında Kadıköy’de hizmet vermekte olan tercüme büromuz, Redaksiyon Hizmeti, Yerelleşme (Lokalizasyon) ve Tercüman Refakat  Hizmetleri vermektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?