Portakal Tercüme - Kartal Şubesi

İstanbul Kartal, Maltepe, Ataşehir, Kadıköy olmak üzere
4 farklı lokasyonda 5 şubemiz ile hizmet vermekteyiz.

Kartal Şube


Üsküdar Caddesi Ayyıldızlar İş Merkezi No:1 KAT:3 D:68 P.K. 34860
Kartal / İstanbul

444 82 86

+90 546 871 60 88

kartal@portakaltercume.com.tr


Yol Tarifi Al

Portakal Kartal Tercüme Bürosu

50’den fazla resmi dilde her çeşit sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan Portakal Kartal Tercüme Şubesi, hızlı ve güvenilir tercüme hizmeti almak isteyen kişi ve kurumların güvenle yararlanabileceği bir çözüm merkezidir.

Portakal Kartal Tercüme Ofisi uzmanlık gerektiren çeviri işlerinizde hataları minimuma indirmek amacıyla uzman tercümanlar ve editörler gözetiminde hizmet vermektedir. Böylece hem iş ortaklarınız hem de yasalar karşısında muhtemel problemlerin önüne geçerek sizleri zaman, para ve emek kaybından korumaktadır.

 

Verdiğimiz Hizmetler

Kurumsal olarak ya da kişisel olarak ihtiyaç duyabileceğiniz tüm yazılı ve sözlü tercüme hizmetlerini gönül rahatlığı ile Portakal Kartal Çeviri Ofisi’nden alabilirsiniz. Bunlar arasında Ticari, hukuki, teknik, akademik ve edebi tercümeler de bulunmaktadır. Benimsemiş olduğumuz profesyonel çalışma ilkeleri ile güvenli ve hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Portakal Kartal Tercüme Bürosu sahip olduğu 20 yıllık deneyimi tüm şubelerinde en kaliteli hizmeti verebilmek için kullanmaktadır. Uzman kadromuz her türlü acil duruma hazırlıklı, deneyimli ve iş disiplinine son derece saygı duyan bir ekiptir. Bu nedenle Portakal Kartal Çeviri Bürosu tarafından aldığınız hizmetlerin en yüksek kalitede olacağından emin olabilirsiniz.

Portakal Tercüme, her şubesinde olduğu gibi Kartal Tercüme Şubesi’nde de Kurumsal avantalar sağlamaktadır. Uluslararası kalitesi tescilli olan firmamız, sahip olduğu bir çok sertifika ile, %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle hizmet vermektedir.

 

Neden Portakal Tercüme Bürosu?

Ayrıca hizmetlerimiz arasında noter hizmetleri, kaymakamlık hizmetleri, hızlı kurye servisi ve süresiz arşiv hizmetleri de bulunmaktadır. Tercüme edilen yazılı dosyalarınızın tutularak ihtiyaç duyduğunuz hallerde tekrar sizlere ulaştırılmasını sağlayabiliriz. Hızlı kurye servisimiz sayesinde aldığınız hizmetleri bir an önce sizlere ulaştırabiliyor, acil durumlarda zor duruma düşmenizin önüne geçiyoruz. Noter ve Kaymakamlık hizmetlerimiz ile ise zamanınızın size kalmasını sağlıyoruz. Noter işlemlerini ve apostil tasdik hizmetlerini siz adınıza yürütebiliyoruz.

Kartal ve çevresinde hizmet veren, Türkiye’nin en kaliteli ve büyük tercüme bürolarından biri olan Portakal Tercüme Kartal Şubesi hizmetlerini, yukarıdaki tüm özellikleri açısından düşündüğünüzde, tercüme hizmetleri almak için belirlenecek en mantıklı seçeneklerden biri olduğu ortaya çıkmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?