CEZAEVİ TERCÜMESİ

Cezaevleri toplumda tehdit oluşturan kişilerin toplum yararına akıllanana kadar bir miktar kapalı kalmaları için yapılan adalet bakanlığına bağlı kurumlardır. Ülkemizde her ilde ve ilçede en az bir adet ceza infaz kurumu bulunmaktadır. Bu kurumlarda çalışan görevlilere de ceza infaz kurumu memuru denilir. Suç işleyen kişiler TCK kapsamında en fazla ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılabilmektedirler. İdam cezası ülkemizde 2003 yılında yapılan anayasa değişikliği ile kaldırılmıştır.

Cezaevleri suçluların suç işleme potansiyellerini tamamen kaldırmak veya azaltmak için kullanılan bir yöntemdir. Tüm dünyada cezaevi bulunmaktadır. Cezaevinden çıkan kişiler yurt dışına çıkacakları zaman sicil kayıtlarını da beraberlerinde götürmelidirler. Özellikle iş başvurularında kaldıkları cezaevinden aldıkları çıkış belgeleri istenmektedir. Bu belgeler sunulacak şirketin diline tercüme edilmelidir.

Aynı şekilde yurt dışında cezaevinde kalıp da ülkemize gelen kişilerin de o belgelerini Türkçeye tercüme ettirmeleri gerekir. Bunun için ilk iş olarak cezaevi tercümesi yapan iyi bir firma bulmak gerekir. İşte tam da bu noktada mağdur olan herkes için devreye biz giriyoruz. Kimsenin mağdur kalmaması için tercümeleri en doğru şekilde ve eksiksiz gerçekleştirmekteyiz.

Yaptığımız cezaevi tercümesi sayesinde hangi suçtan hapis yattığınızı kaç yıl içeride kaldığınızı ne zaman çıktığınızı bütün ülkelerde rahatlıkla sunabilirsiniz. Aynı şekilde ülkemizde de çoğu yerde bu cezaevi tercümeleri lazım olmaktadır. Mahkeme aşaması ve ceza infaz aşamalarındaki her türlü belgeyi en doğru şekilde tercüme etmekteyiz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medyada Paylaş

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için, bizi değerlendirin!

12345 (Değerlendir! / Vote now!)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?