CV Hazırlama Uygulaması

Sıradışı CV‘ler ile artık daha sık karşılaşır olduk. Öyle ki; işverenlerin dikkatini çekmeye ve herkesten farklı olduğunu anlatmaya çalışan adaylar CV aşamasında farklı olduklarını anlatmaya çalışıyorlar. İşte tam bu aşamada teknolojik çözümler size yardıma koşuyor. Bunlardan biri de dünden bu yana kullanılmaya başlayan App Store’daki CV hazırla isimli İOS uygulaması

Cv Hazırlama Uygulaması sağladığı avantajlar aracılığıyla farklı CV’ler oluşturarak, kendi farkınızı ve tarzınızı daha başlangıçta ortaya koyabilir, girdiğiniz rekabette bir adım önde olabilirsiniz. Kendimiz ifade edip tanıtmamıza imkân veren CV’niz aynı zaman da herkesten farklı olduğunuzu da ortaya koyacaktır.

CV-Hazirlama-Uygulamasi

Bu uygulamanın sağladığı en büyük avantajlardan biri de; uygulamaya özgeçmişiniz oluşturacak bilgileri girebiliyor ve Linkedinde ki bilgilerinizi aktarmak suretiyle değişik formatlar da CV’nizi çok daha seri bir şekilde hazırlayabiliyorsunuz.

CV-Hazirlama-Uygulamasi

Ayrıca günümüzün vazgeçilmezlerinden olan sosyal hesaplar ile de hazırlamış olduğunuz CV’nizi destekleyerek daha güncel bir hale getirebilirsiniz. Sosyal hesaplarınızın ve paylaşımlarınızın yansıttıkları sizi tanımaya hakkınızda fikir edinmek konusun da sağlıklı bir referans olacaktır. Sıradan olmak iş yaşantısında artı sağlamazken başarının kaynağın da farklılıkların büyük bir öneme sahibi olduğunu da unutmamalıyız.

Uygulamanın özellikleri şöyle;

– Linkedin Connect ile bilgilerinizi içeri aktarma,

– CV’nizi çoğaltarak farklı versiyonlar oluşturma,

– Hazırladığınız CV’nizi .PDF’e dönüştürme,

– E-mail ve Dropbox ile dışa aktarım,

– Farklı stiller ile istediğiniz tarzda özgeçmiş oluşturma.

Daha Başka ekibi tarafından geliştirilen CV Hazırla uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer CV‘nizi Tercüme yaptırmak istiyorsanız CV Tercümesi sayfasından detaylara ulaşabilirsiniz.