İster seyahat edin, ister yeni bir dil öğreniyor olun bu iPhone tercüme uygulamaları yardımınıza koşacaklardır.

iPhone seyahat ederken de, iş hayatınızı ya da eğitim hayatınızı planlarken de müthiş bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Sadece küçük, hafif ve internet bağlantı desteği olması değil, ses alabilmesi ve bir kameraya sahip olması da canlı çeviri olanaklarını yanında getiriyor.

Sizler için bazı sesli, konuşarak ya da yazarak çeviri yapabilen tercüme uygulamalarını inceledik. Bazıları gerçek zamanlı, yani anında çeviri yapabilmekte, bazıları fotoğraflardan ya da görsellerden çeviri yapabilmekte ve hatta bazıları internet bağlantınız olmasa bile çalışabilmekte. Sizin tek yapmanız gereken ise makalemizi okuyup ihtiyacınız olan uygulamayı belirleyip indirmek.

Bu arada şunu da belirtmeliyiz ki Apple çeviri uygulamalarına ve sistemlerine oldukça önem veriyor ve insanların en büyük ihtiyaçları arasında görüyor. Bu yüzdendir ki Apple’ın sesli komut sistemi Siri, kısıtlı da olsa çeviri yapabilmekte.

İşte belirlediğimiz çeviri uygulamaları;

 

 

en iyi iphone ceviri uygulamalari 1 490x294 iPhone İçin En İyi Çeviri Uygulamaları

Google Translate

Fiyat: Ücretsiz

İndirme Yeri: App Store

Tabi ki listemizin en başında dünyanın en fazla kullanılan tercüme sistemlerinden biri olmak durumunda. Google Translate, iPhone için en iyi çeviri uygulamaları listemizde en başta yer alıyor. Google’da bir çok teknoloji firması gibi tercüme sistemlerine büyük önem veriyor. Bu bağlamda Google Translate son yıllarda müthiş bir gelişme göstererek özellikle Türkçe konusunda çok daha işe yarar bir hale geldi.


 

en iyi iphone ceviri uygulamalar2i 490x294 iPhone İçin En İyi Çeviri Uygulamaları

iTranslate

Fiyat: Ücretsiz

İndirme Yeri: App Store

iTranslate sizi en fazla şaşırtacak çeviri uygulamalarından biri değil. Ancak çevirileri güvenilir ve stabil çalışabiliyor. 100 Farklı dilde çeviri yapabilen uygulama ayrıca yazıların dilini otomatik olarak tanılayabiliyor. Ayrıca favori çeviri dillerinizi seçmenize imkan sağlıyor.

Uygulamanın bir de ücretli Pro versiyonu bulunuyor. Bu versiyonu satın alırsanız çevirilerinizi offline olarak yani herhangi bir internet bağlantınız olmasa dahi yapabiliyorsunuz.


 

en iyi iphone ceviri uygulamalari3 490x294 iPhone İçin En İyi Çeviri Uygulamaları

iTranslate Voice

Fiyat: 39.99 Dolar / Yıllık

İndirme Yeri: App Store

Eğer amacınız söylediklerinizin çevrilmesi, yani bir anlamda simültane çeviri ise, aradığınız iPhone çeviri uygulaması budur. Bu uygulamayı bir anlamda Siri gibi düşünebilirsiniz. Tabi Siri 40 farklı dilde konuşup diller arasında çeviri yapabilseydi… Bu uygulama ayrıca diğer dilleri öğrenmek için oldukça başarılı.


 

en iyi iphone ceviri uygulamalari4 490x294 iPhone İçin En İyi Çeviri Uygulamaları

SayHi Translate

Fiyat: Ücretsiz

İndirme Yeri: App Store

SayHi terbrikleri hak eden bir iPhone tercüme uygulaması. Öncelikle uygulamanın harika bir ses tanıma sistemi var. Söylediklerini oldukça doğru bir şekilde alabilirken ayrıca konuştuğunuz farklı dilleri de algılayabiliyor. Uygulamanın en kötü yanı ise offline olarak çalışamaması ve favori cümleleriniz kaydedemiyor olmanız.

Benzer İçerikler

Sosyal Medyada Paylaş

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için, bizi değerlendirin!

12345 (118 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?