Profesyonel Çeviri ve Tercüman Hizmetleri

Profesyonel tercüman ve profesyonel çeviri, sadece kelimelerin karşılığını bilmek demek değildir. Bu uzmanlar, çalıştıkları alanı bilmeli, anlamalı ve duruma göre doğru bir şekilde çeviri yapabilmelidir.

Portakal Tercüme, 20 yıllık tecrübesi ile profesyonel tercüme ve profesyonel çeviri hizmetleri vermektedir. 50’yi aşkın dilde çeviri yapabilen firmamız, güvenilir ve hızlı hizmet ilkelerini kendine düstur edinmiş sektörün önde gelen firmaları arasındadır.

 

Profesyonel Çeviri ve Tercüman Hizmetleri Nedir?

Mahkemeler, acil durum merkezleri, okullar, profesyonel konferanslar… Bunlar, profesyonel tercüman ihtiyacının olduğu yerlerden sadece az bir kısmıdır. Çalıştıkları alanlarda uzman olan kişilerin yaptıkları profesyonel çeviri mesleği, kimi zaman bir hayat kurtarmak için, kimi zaman bir hastayı anlamak için, ve kimi zaman da kamu görevlilerine yardımcı olmak için kullanılır.

Ayrıca profesyonel çeviri sözlü tercümanlıkta kullanıldığı gibi yazılı tercümanlıkta da kullanılmaktadır. Özellikle hukuki çevirilerde, akademik tercümelerde ve edebi eser çevirilerinde oldukça yoğun kullanılan profesyonel tercüme hizmeti, oldukça yoğun bir çalışma, bilgi, birikim ve tecrübe istemektedir. Aksi halde çeviri hataları, profesyonel çeviri hizmeti alan kişiyi oldukça zor durumlarda bırakabilmektedir.

 

Portakal Tercüme Profesyonel Çeviride Nerede?

Portakal Tercüme, 20 yıllık tecrübesi, alanında uzman ekibi ile profesyonel çeviri hizmeti vermektedir. Portakal Tercüme kurumsal üyelerine, öğretim görevlilerine ve öğrencilere özel ve uygun fiyat teklifleri vermektedir. Ayrıca firmamız, güvenli ve hızlı hizmet adına özel gönderim seçenekleri sunmaktadır. Hızlı gönderim seçeneği, acil durumlarda profesyonel tercüme hizmetinizin bir an önce elinize ulaşmasını sağlamaktadır. Portakal Tercüme’nin bir diğer önemli özelliği, sınırsız arşiv garantisidir. Aldığınız hizmete ait dökümanlar süresiz saklanmakta ve ihtiyaç duyduğunuz zaman size verilebilmektedir. Böylece dökümanlarınızın kaybolacağı konusunda endişelenmenize de gerek kalmamaktadır.

Benzer İçerikler

Sosyal Medyada Paylaş

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için, bizi değerlendirin!

12345 (129 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?