Web Sitesi Çeviri-Tercüme Hizmetleri

Profesyonel Web site Çeviri Hizmeti

Dünya çapında sosyal ve ticari faaliyetlerin yoğun bir şekilde internet ortamında artarak devam ettiği günümüzde paylaştığınız bir yazının haberin ya da sattığınız bir ürünün hedef kitle yada kitlelere hitap etmesi ulaşabilmesi internet ortamında başka bir deyişle sanal dünyada ne kadar bilinir olduğunuz ile doğru orantılıdır. Çok güçlü bir firmasınız üretim hattınız ürün yelpazeniz çok geniş fakat bunu internetteki müşterilerinize duyuramıyor ve pazarlayamıyorsanız hiçbir anlam ifade etmemektedir.

 

Web Site Çevirisini Uzmanlarına Bırakın

Şık, kurumsal, kullanışlı bir siteye sahip olmanızın yanında Web Sitenizin hitap ettiğiniz kitlenin hedef alıcı ülke yada ülkelerin konuşulan diline hitap etmesi gerekmektedir.

Firmanızın yada şahsınızın internet sitesinin dünyada çok kullanılan başta İngilizce, Arapça, Rusça, İspanyolca, Çince, Fransızca ve Almanca yada hangi ülkede satış yapıyorsanız o ülkenin diline çevrilmiş olması çok önemlidir.

İnternet sitenizin çevirisi için, alanında uzman daha önce defalarca web sitesi çevirisi yapmış tercümanlar ile çalışmaktayız. Daha fazla bilgi alın.

 

Web Sitesi Çeviri Süreci Nasıl İlerliyor?

Web sitenizin içeriği editörler tarafından kontrol edildikten sonra word dosyasına aktarılır. Sizden onay alındığı takdirde çevirisi yapıldıktan sonra yazım, içerik, çeviri kalite kontrolleri yapıldıktan sonra PROOFREADING yapılır.

Benzer İçerikler

Sosyal Medyada Paylaş

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için, bizi değerlendirin!

12345 (Değerlendir! / Vote now!)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?