Portakal Tercüme Bürosu
WhatsApp'dan Bilgi Alın
+90 505 596 15 03

Yunanca Tercüme Hizmetleri

15 yıllık Yunanca Tercüme Deneyimi ve Profesyonel Yunanca Tercümanlardan Oluşan Kadromuzla Noter Yeminli Yunanca Çeviri Hizmetleri

Yunanistan ve Kıbrıs gibi ülkelerin yabancı dili olmuştur. Çok uzun yıllardır kullanılmaktadır. Yunanca, Antik ve Modern olmak üzere ayrılmaktadır. Köken olarak birbirlerine dayanırlar. Yunancada yunan alfabesi olarak farklı bir alfabe kullanılmaktadır. Yunanca nesiller boyu kullanımı sürekli olmuş ve tarihi tespit edilebilmiş nadir dillerdendir. Böyle bir dili de tercüme etmek tabi ki özen ve ilgi istemektedir.

Noter Yeminli Tercüme, kelime anlamı olarak tercüme işinde uzman kişi tarafından çevrilmiş belgelerdir. Yapılacak her tercüme yeminli tercüme gerektirmemektedir. Normal belgeler sadece tercümanlar tarafından çevrilebilir. doğum belgesi, evlik belgesi, lise diploması, üniversite diplomaları gibi hukuksal belgeler kesinlikle yeminli tercüme gerektirmektedir.

 

Yunanca-Türkçe Tercüme

Tercüme büromuzda ilk yunanca, Antik Yunanca lehçeleri, ortak yunanca, ortaçağ Yunancası, çağdaş yunanca gibi birçok anlamda tercümanlarımızla büyük titizlikle metinlerinizi tercüme ediyoruz. Türkiye’nin en iyi okullarından mezun yâda anadili yunanca olan profesyonel ve bu işi 7-8 yıl gibi bir zamanda mükemmel hale getirmiş tercümanlarımızla çalışmaktayız. Teknik Çeviri, Akademik Çeviri, Hukuki Çeviri, Tıbbi, Ticari çeviriler, Kitap ve Katalog gibi çevirileriniz, Ödev, tez çevirileriniz, Pasaport ve vize başvurularınızda oluşacak tüm çeviri işlemleri gibi noter onayı kapsayan tüm çeviri işlerini yapmaktayız. Ayrıca Sözlü yunanca çeviriler iş anlaşmaları, ticari toplantılar, basın toplantıları ve Mahkeme, noter gibi resmi yerleri kapsayan yeminli tercümanlık hizmeti verilmektedir.

 

Türkçe-Yunanca Tercüme

Profesyonel ve uzman kadrosuyla yunanca tercümelerimiz çok uygun fiyata verilmektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarına ve firmalara özel adet kapsamında özel indirimlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca çok yüksek avantajlarımız vardır. Eksiksiz ve mükemmel anlamda tam not aldığımız yunanca dilini çevirmek bizim işimiz, vakit kaybetmeyin, getirin biz çevirelim.


Bu Yazıyı Beğendiz mi?
1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (Bu yazıyı ilk siz beğenmek ister misiniz?)
Loading...

Saniyeler içerisinde teklif alın