Farsça Tercüme

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Farsça Tercüme Hizmetleri

Portakal Tercüme Bürosu profesyonel ve alanında uzman çevirmen kadrosu ile 20 yıllık deneyimi ile Farsça tercüme hizmeti vermektedir.

Farsça İran, Afganistan, Tacikistan, Özbekistan Basra Körfezi ülkelerinde konuşulan bir dildir. Birçok ülkede resmi dil olarak kullanılmaktadır. Kullanılan ülkelerde 100 milyon kişinin anadili olarak bilinmektedir.

Yüzyıllar boyu Farsça kullanılmakta ve zaman içerisinde önemli bir kültür dili halini aldığı görülmektedir. Halen pek çok kaynakta kökeni bu dilden kelimeler kullanılmaktadır. Bu yüzden de Farsça tercüme etmek doğru telaffuz edebilmek önemlidir.

 

[irp posts=”12036″ name=”Simultane Çeviri Nedir?”]

 

Farsça-Türkçe Tercüme

Farsça Eski, Orta, Klasik olmak üzere değişimler göstermekte Farsça çevirisinin doğru yapılması önemlidir. İşinin uzmanı olmayanlar tarafından yapılan tercümeler çok sağlıklı olmamakla beraber istenilen sağlıklı bilgiyi vermez. Ülkemizde eğitim görmüş her iki dili de anadili gibi konuşan yeminli tercümanlarımız noter onaylı çevirilerinizi kolaylıkla yapacaklar size eksiksiz evrakları sunacaklardır.

 

Türkçe-Farsça Tercüme

Çalışanlarımız alanında uzman anadili Farsça olan yada ülkemizde isim yapmış üniversitelerin Filoloji bölümünden mezun olup, en az, 8-10 yıldır bu iş üzerine çalışan yada ihtisasını tamamlamış her iki dilde de sorunsuz konuşan, yazan ve okuyan farsça tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tercümanlarımız çevirilerini tamamladıktan sonra üst yönetimimizde bulunan anadili Farsça olan yetkili personelimiz tarafından tekrar metinleriniz kontrol edilmektedir. Tercüme büromuzda Ticari, Tıbbi, Hukuk, Teknik, Finans, Bilimsel ve Akademik, sanatsal metinler, web sitesi, yazışma, katalog, kitap, ihale ve sözlü çevirileriniz her şekilde hızlı ve uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

 

Portakal Tercüme Farsça Çeviri Hizmetleri

Firmamız birçok noterle anlaşmalı çalışmaktadır. Bu sayede tercüme hizmetlerimiz son derece hızlı, kaliteli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Portakal Tercüme ülkemizin en önemli ve lider tercüme ofislerinden bir tanesidir. 20 yıllık çalışma süremizde ulusal ve uluslararası yüzlerce ünlü markayla iş ortaklığı yapmış olan firmamız, dev etkinliklerde de tercüme çözüm ortağı olarak hizmet vermiştir.

Portakal Tercüme Ofisi 20 yıllık tecrübesiyle her türlü resmi işlem için gereken Farsça tercüme hizmetini vermektedir.

Firmamız ayrıca kişisel resmi işlerde de 20 yıllık deneyimi sayesinde hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Nikah tercümanlığı, evlilik cüzdanı tercümesi, ehliyet çevirisi gibi resmi evrak çevirilerinde ülkemizin 1 numaralı çeviri bürosudur.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (273 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?