Farsça Tercüme

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Farsça Tercüme Hizmetleri

20 yıllık Farsça Tercüme Deneyimi ve Profesyonel Farsça Tercümanlardan Oluşan Kadromuzla Noter Yeminli Farsça Çeviri Hizmetleri

Farsça İran, Afganistan, Tacikistan, Özbekistan Basra Körfezi ülkelerinde konuşulan bir dildir. Birçok ülkede resmi dil olarak kullanılmaktadır. Kullanılan ülkelerde 100 milyon kişinin anadili olarak bilinmektedir. Yüzyıllar boyu bu dil kullanılmakta ve zaman içerisinde önemli bir kültür dili halini aldığı görülmektedir. Halen pek çok kaynakta kökeni bu dilden kelimeler kullanılmaktadır. Bu yüzden de Farsça tercüme etmek doğru telaffuz edebilmek önemlidir.

Noter Yeminli Tercüme, kelime anlamı olarak tercüme işinde uzman kişi tarafından çevrilmiş belgelerdir. Yapılacak her tercüme yeminli tercüme gerektirmemektedir. Normal belgeler sadece tercümanlar tarafından çevrilebilir. doğum belgesi, evlik belgesi, lise diploması, üniversite diplomaları gibi hukuksal belgeler kesinlikle yeminli tercüme gerektirmektedir.

 

Farsça-Türkçe Tercüme

Farsça Eski, Orta, Klasik olmak üzere değişimler göstermekte Farsça çevirisinin doğru yapılması önemlidir. İşinin uzmanı olmayanlar tarafından yapılan tercümeler çok sağlıklı olmamakla beraber istenilen sağlıklı bilgiyi vermez. Ülkemizde eğitim görmüş her iki dili de anadili gibi konuşan yeminli tercümanlarımız noter onaylı çevirilerinizi kolaylıkla yapacaklar size eksiksiz evrakları sunacaklardır. Ayrıca çevirmek istediğiniz metni e-mail yoluyla bize göndermeniz yeterli olacak size fiyat ve günü hakkında çok hızlı bilgi verilecektir.

 

Türkçe-Farsça Tercüme

Çalışanlarımız alanında uzman anadili Farsça olan yada ülkemizde isim yapmış üniversitelerin Filoloji bölümünden mezun olup, en az, 8-10 yıldır bu iş üzerine çalışan yada ihtisasını tamamlamış her iki dilde de sorunsuz konuşan, yazan ve okuyan farsça tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tercümanlarımız çevirilerini tamamladıktan sonra üst yönetimimizde bulunan anadili Farsça olan yetkili personelimiz tarafından tekrar metinleriniz kontrol edilmektedir. Tercüme büromuzda Ticari, Tıbbi, Hukuk, Teknik, Finans, Bilimsel ve Akademik, sanatsal metinler, web sitesi, yazışma, katalog, kitap, ihale ve sözlü çevirileriniz her şekilde hızlı ve uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?